Új ügyvezető a legnagyobb magyar vezetőkiválasztó élén
2018. január 1-től új tulajdonos-ügyvezető igazgató került kinevezésre a HumanField vezetőkiválasztó fejvadászcégnél Dr. Molontay Patrik személyében, aki korábban ügyvezetőigazgató-helyettesként irányította a vállalatot.
Dr. Molontay Patrik közgazdász és jogász végzettséggel rendelkezik, fejvadászkarrierje előtt a KPMGnél dolgozott.A HumanField az utóbbi években dinamikus növekedésen ment keresztül, 2015 óta piacvezető szerepet tölt be a vezetőkiválasztásra szakosodott magyar fejvadászcégek között.
- 2026.04.24Pannon HR Konferencia Székesfehérvár Tavaszi Pannon HR Konferenciánkon Székesfehérváron, ahol ismét neves előadókkal, érdekes és aktuális témákkal készülünk. Amikor a döntéseknek súlya van – felelősségvállalás kultúrája a vezetésben és HR-ben
Részletek
Jegyek
- 2026.05.20Pannon HR Konferencia Debrecen Célunk, hogy lehetőséget biztosítsunk a HR-es közösségnek, hogy megvitassák az aktuális kihívásokat, trendeket, valamint hogy szakmai újdonságokkal ismerkedhessenek meg.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.31Az Év Felnőttképzője 2026. - Páyázzon! A HR Portal által alapított díj célja, hogy láthatóvá tegye azokat a felnőttképző intézményeket, amelyek mérhető eredményekkel és valódi munkaerőpiaci hatással dolgoznak.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Mi tesz egy tréninget valóban hatékonnyá 2026-ban? Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek
Poórné Fejes Marianna HR igazgatóként csatlakozott a vállalathoz. Teljes cikk
Távozik Szászi István, a Bosch-csoport magyarországi és Adria régió vezetője, aki a Budapesti Fejlesztési Központ irányításáért is felelt, a... Teljes cikk
Átalakítja vezetői struktúráját 2026. április 1-jével a WING Zrt. A változás részeként kettéválik az elnök-vezérigazgatói szerep: Noah... Teljes cikk
- Ha egy kulcsszemély lemarad, az egész cég lemarad 3 hónapja
- Ők keresik a top vezetőket: itt a lista a legnagyobb vezetőkiválasztó cégekről 3 hónapja
- Stratégiai fegyverré vált a fejvadászat: stabil, jövőképes vezetőket keresnek a cégek 5 hónapja
- Rekordmélyponton a kezdő fizetések: már a top cégek sem adnak többet a fiataloknak 5 hónapja
- "Ha meg akarod szólítani az embereket, ne küldj emailt, hívd fel őket!" – James Reed HR-tanácsai az AI korában 6 hónapja
- Új HR stratégiai és szolgáltatási vezető a Danubius Hotels-nél 6 hónapja
- Új HR igazgatót igazolt a B+N Csoport 7 hónapja
- Miért nehezebb ma vezetői állást találni Magyarországon, mint pár éve? 8 hónapja
- Új HR igazgatóval erősít a KPMG 8 hónapja
- Magyar HR igazgatója van szeptembertől az Európai Űrügynökségnek (ESA) 8 hónapja
- 10 új igazgató a PwC Magyarország vezetői között 8 hónapja

Milyen tanulságokat rejt a HR számára egy extrém csapatépítő?