Vizsgálják a Tettrekész rendőrszakszervezet tevékenységét
Egyetértés volt a nemzetbiztonsági bizottságban arról, hogy tűzzék napirendre a Tettrekész Magyar Rendőrség Szakszervezetének tevékenységének vizsgálatát - közölte az MTI-vel a bizottság szocialista alelnöke.
Gulyás József kedden az Országgyűlésben napirend előtt közölte: a nemzetbiztonsági bizottság elnökénél kezdeményezte, tűzze napirendre a Tettrekész Magyar Rendőrség Szakszervezetének (TMRSZ) tevékenységét. A szabad demokrata politikus felszólalásában utalt arra, hogy a szakszervezet főtitkára a Jobbik európai parlamenti választási listáján szerepel, a TMRSZ lapjának főszerkesztője pedig zsidók által szított magyar-cigány polgárháborúkról vizionál.
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
- 2026.04.23BGE Állásbörze SPÓROLJ IDŐT ÉS ENERGIÁT! Érd el a BGE összes karának hallgatóit egyetlen nap alatt!
Részletek
Jegyek
- 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni.
Részletek
Jegyek
A babaváró hitel állománya 2026 elején először csökkent a program 2019-es indulása óta, ami fordulópontot jelent a konstrukció történetében. A... Teljes cikk
A NAV a rendezett munkaügyi kapcsolatok követelményének nem megfelelő adózók listáját is közzétette. Teljes cikk
Magyarországon a több mint 10 fővel működő cégek húzzák a kis- és középvállalkozói (kkv) szektort, ez a mintegy 34 ezres vállalkozói kör... Teljes cikk
- A rendőrségről lopott a vagyonőr 1 hónapja
- Létrejött a bérmegállapodás a Magyar Postánál - Ennyivel nőnek a bérek 2 hónapja
- 72 dolgozó sorsa lett kérdéses a Szőlő utcai javítóintézet ügyében 2 hónapja
- Luxuskarácsony az állami szektorban: 52 ezres ajándékcsomagot kaptak a dolgozók 2 hónapja
- Új munkaszüneti nap jöhet Magyarországon – karácsonyi bejelentés 3 hónapja
- Megalakult a Magyar Mesterséges Intelligencia Tanács 3 hónapja
- Valós emelés a nyugdíjaknál, duplázás a családi pótléknál – erre készülne a Tisza-kormány 4 hónapja
- Bérfejlesztésről és létszámcsökkentésről döntöttek ennél a magyar cégnél 4 hónapja
- Meghirdették a Magyar Innovációs Nagydíj pályázatot 5 hónapja
- Bérvita és elvándorlás: összeomlás szélén a színházi szakma? 5 hónapja
- Sokkoló adat a magyar bérekről: minden harmadik dolgozó fizetése kevesebbet ér, mint tavaly 6 hónapja
Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben