- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
Így változott 2005 és 2022 között a betöltött egészségügyi szakdolgozói állások száma Magyarországon. Teljes cikk
2019 óta folyamatosan csökken a járműgyártásban foglalkoztatottak száma Magyarországon - derül ki a KSH kimutatásából. Teljes cikk
A 2022-23-as tanévben 30.648 óvodapedagógus dolgozott Magyarországon a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) adatai szerint. Teljes cikk
- Munkaerőhiány? Itt a rejtett 400 ezres tartalék - digitális, rugalmas, elérhető 2 hete
- Temetkezünk, nem házasodunk, nem szülünk – a KSH szerint bajban a jövőnk 4 hete
- "Óránként három cigiszünet, meg masszőr legyen" - nehéz idénymunkást találni a Balatonnál 4 hete
- Az ápoló is írhat majd receptet? – bővül a szakdolgozók hatásköre 1 hónapja
- Nincs elég takarító a horvát tengerparton, óriási összegeket lehet keresni 2 hónapja
- "Miért kell a dolgozókat kínai módszerrel kamerákkal megfigyelni?" 2 hónapja
- Ezzel a megoldással akár 2 nap alatt betölthetők az üres állások 3 hónapja
- Mennyit keresnek a taxisok? 3 hónapja
- Új orvosként a pályán: kihívások, elvárások, lehetőségek 3 hónapja
- Eltűnik egy szakma? - a mesterséges intelligencia írt nyomtatott napilapot 3 hónapja
- Külföldi munkavállalók bejelentése - változó szabályok, fontos tudnivalók 3 hónapja