kapubanner for mobile

Az audio- és vizuáltechnikai eszközök rendszeres karbantartása

Hiába történik egy nagy horderejű beruházás a vállalat digitális és hangtechnikai rendszereinek beszerzésébe vagy felújításába, ha utána nincs olyan szervíz vagy szakember, aki karbantartsa azokat a kötelező éves vagy szükséges javítások alkalmával.

eszközök

Hangtechnikai eszközök utógondozása

Minden audio- és vizuáltechnikai termék igényel rendszeres felülvizsgálatot és tisztítást, főleg az összetettebb rendszerek, vezérlések. A végfelhasználók számára biztosítani kell az utánkövetést, amely mindenféle műszaki termék, így a hangtechnikai eszközök esetében a rendszeres karbantartást és tisztítást foglalja magába.

Egy cég akkor végez jó munkát, ha a vásárlóival, legyen az akár viszonteladó vagy végfelhasználó, folyamatos a kapcsolata. Így történik ez az AVmax esetében is, akik minden ügyfelük esetében a vásárlást követően is rendelkezésre állnak.

Referenciák

Az AVmax-nál az átlagos AVC rendszerek helyett egyedi és modern rendszereket terveznek és telepítenek. Nemcsak a feladat elvégzésére helyeznek hangsúlyt, hanem figyelembe veszik egy cég komplett működését, a társosztályokkal, más ágazatokkal való együtt dolgozást és az adott cégre jellemző belsőépítészeti megoldásokat is.

Az AVmax már túl van több száz rendszertervezésen és telepítésen, melyekről részletesen az AVmax Rendszertechnika Referenciák oldalán olvashatsz. Ügyfeleik között megtalálod a vendéglátóipari létesítményeket, irodaházakat, oktatási intézményeket éppúgy, mint a multinacionális vállalatokat vagy akár kisebb cégeket. Széles körű tapasztalattal rendelkeznek számos ágazat rendszereinek kiépítésében.

Karbantartási munkák az AVmax-nál

Az AVmax karbantartási munkái kiterjednek többek között bárok, bisztrók, éttermek, bevásárlóközpontok, sportlétesítmények, irodaházak és magánkórházak vagy adott intézmény tárgyalótermei audiovizuális rendszereinek karbantartására. Ez mit is jelent a gyakorlatban?

A hangtechnikai eszközökön belül előfordulhat a projektorszűrők és lámpák tisztítása és cseréje, vetítővásznak működésbeli ellenőrzése, garanciális és garancián túli szerelések intézése, LAN végpontok mérése és jegyzőkönyvezése.

A számtalan egyéb felmerülő feladatok mellett Dante hálózatok beállítását és Creston rendszerek programozását, újraprogramozását is vállalja a cég.

Az AVmax által beszerelt eszközök karbantartása nem kell, hogy téged terheljen. Az audiovizuális rendszerek területén nemcsak a rendszertervezést, kiépítést és telepítést, hanem a teljes körű szervízelést is rábízhatod az AVmax professzionális szakembereire.

Amennyiben további kérdéseid merülnek fel, keresd az AVmax felkészült tanácsadóit, akik mindenben készséggel segítenek!

  • 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál. info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.04.23BGE Állásbörze SPÓROLJ IDŐT ÉS ENERGIÁT! Érd el a BGE összes karának hallgatóit egyetlen nap alatt!info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni. info button Részletek ticket button Jegyek
További cikkek
91 éves és napi 12 órát dolgozik - generációs leckék a munka világából

Egy 91 éves indiai férfi ma is teljes munkaidőben, napi 12 órás műszakokban dolgozik – egyszerű életet él, mégis világszerte tömegeket inspirál. Mi a titka? Teljes cikk

Alvásért, sorban állásért és ölelésért fizetnek? – A 10 legfurcsább munka, ami tényleg jól fizet

Nem minden jól fizető munka kezdődik irodában. A nemzetközi munkaerőpiacon ma már alvásért, sorban állásért vagy érzelmi támogatásért is... Teljes cikk

Maldív-szigetek és extra fizetés – Babót új tanítóját így csábítják

Figyelemre méltó toborzással keres új tanítót Babót. A falu polgármestere, Nyikos Gábor szerint a bértábla felett 10% pótlék, fizetett... Teljes cikk

Kapcsolódó hírek