Megjelent: 7 hónapja

Festő-mázoló

A festő/mázoló az irodák vagy lakások belsejében és külsejében előforduló felületképzési, felújítási és átalakítási munkájában vesz részt, elsősorban a festésben illetve a mázolásban.

A festő a most épülő, de akár a régebbi épületek kifestésével egyaránt foglalkozhat. Munkák festőknek könnyen találhatóak az Állásportál.hu-n.

A szobafestő munka feladatai:
- a közbenső illetve a fedőréteg felkenése a fal finomjavítása, megcsiszolása és portalanítása után
- egy bizonyos meghatározott technológia szerint megcsinálni az alapmunkákat a változó összetételű és minőségű felületeken (például: javítás, tisztítás, felvinni a tapadóhidat)
- kiválasztani a tapétát, másrészt előkészíteni a tapétázási munkálatokat
- az utólagosan megmaradt feladatok megcsinálása (például: hibajavítás)
- meghatározni és elvégezni a különféle díszítéseket
- a festék és lakk felkenése az adott felületekre kefe, henger és festékszóró segítségével

Elvárások
Az általános iskolai végzettség mellett kimondottan előnyös a szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség, illetve a szakmában lévő tapasztalat A szobafestőknek viszonylag jó fizikumra, ügyes mozgásra és precizitásra is nagy szükségük van. A sztereotípiák be nem teljesülése végett az alkoholmentes életmód és munkavégzés kétség kívül növeli a munkáltatók elégedettségét. A B kategóriás jogosítvány birtoklása néhány esetben elvárás, de sokszor csak bónuszként számít be.
Munkarend
Teljes vagy akár részmunkaidőben is lehet a szobafestői munkát vállalni.
Az alapbér mellett a festők/mázolók olyan juttatásokat is szerezhetnek, mint az ingyenes szállás és/vagy utazás lehetősége.
  • 2023.02.16Lean black belt képzés A képzés során a résztvevő megismerhetik azokat a haladó és új lean módszereket, illetve az Ipar 4.0-hoz kapcsolódó fejlesztéseket, amelyek ráépülnek és kiegészítik a korábbi lean ismereteiket, ezzel szélesebb körben tudják a szervezetüknél folyó lean bevezetést támogatni. Részletek Jegyek
  • 2023.02.16CX-Ray elégedettségfelmérés online workshop A munkahelyi hatékonyság az elégedett kollégákkal kezdődik! Skálázható, szűrhető eredmények - tudd meg, munkatársaid szerint, mik a valóban égető problémák! Részletek Jegyek
  • 2023.02.23CX-Ray teljesítményértékelés online workshop Miért fontos a TÉR? Az egyértelmű egyéni és csapat célok és a folyamatos visszajelzés az elkötelezettséget és motivációt kiemelten meghatározó tényezők. Részletek Jegyek
  • 2023.03.22recruiTECH konferencia A recruiTECH elsősorban HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding specialistáknak és learning & development szakembereknek szól, akik napi szinten küzdenek a toborzási céljaikért a munkaerőpiacon, akik keresik az új megoldásokat, melyek segítségével hatékonyabbá tehetik vállalatuk tevékenységét. Részletek Jegyek
További cikkek
12 órás munka

A munka világában előfordulnak olyan területek (például: termelőipar, turizmus), ahol a 12 órás munkavégzés az általános. Ezt a másfél napos... Teljes cikk

Pénzügyi asszisztens

A pénzügyi asszisztens (angolul: finance assistant) vagy pénzügyi adminisztrátor állást betöltő személy fő feladata az adott cég vagy vállalat... Teljes cikk

A válság sem fog az informatikusok fizetésén

A jelenlegi nehéz gazdasági helyzet sok szektorra hatással van, azonban az informatikai iparágat, és azon belül az IT munkaerőpiacot látszólag... Teljes cikk

Kapcsolódó tartalmaink 1 2 3 Bezár