Garázdaság miatt emeltek vádat László Petra operatőr ellen
Az N1TV volt operatőre ellen emelt garázdaság vádjával a Szegedi Járási és Nyomozó Ügyészség, mert munkája közben erőszakos magatartást tanúsított a menekültekkel szemben, bár nem azért mert menekültek voltak, írja az Index.
Itt több embert megrúgott illetve volt, aki felé rúgott. Az ügyészség szerint László Petra „sérülést nem okozó, de erőszakos” magatartása alkalmas volt arra, hogy a helyszínen levőkben megbotránkozást, felháborodást váltson ki, ezért a nőt garázdasággal vádolja.
Azonban nem merült fel adat arra nézve a vádirat szerint, hogy a vádlottat az erőszakos magatartás kifejtése során motiválta volna a sértettek származása, migráns volta.
Index
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
Figyelemre méltó toborzással keres új tanítót Babót. A falu polgármestere, Nyikos Gábor szerint a bértábla felett 10% pótlék, fizetett... Teljes cikk
Több mint négyezer eurós (1,5 millió forint) béremelést kap idén VI. Fülöp spanyol király, összhangban a köztisztviselők és közalkalmazottak... Teljes cikk
Letartóztatta a Nyíregyházi Járásbíróság a Bászna Gabona Zrt. csaknem tízmilliárd forintos sikkasztással gyanúsított vezérigazgatóját. Teljes cikk
- HR kiégés: így teszi tönkre magát és a szervezetet is a HR-es 3 hónapja
- Megtorpant a munkaerő-migráció: ötödével kevesebb bevándorló érkezett a gazdag országokba 4 hónapja
- Ekkora minimálbér-emelést lát reálisnak a VOSZ főtitkára 4 hónapja
- Amikor a sokszínűség kihívássá válik – kultúrák harca a munkahelyeken 5 hónapja
- Krasznahorkai László kapja az irodalmi Nobel-díjat 5 hónapja
- Távozik a B+N Referencia Zrt.- HR-igazgatója 5 hónapja
- Így készítenék fel a gyerekeket a robotok világára – jöhet a kötelező MI-oktatás? 5 hónapja
- Vezetőváltás a KAVOSZ-nál 6 hónapja
- Milyen juttatásokkal segítheti a munkaadó a tanévkezdést? 7 hónapja
- Első fecske? - egy 11 ezer fős ország "költözik" a klímaváltozás miatt 7 hónapja
- Hamarosan lejár a SZÉP-kártya díjmentes felhasználás határideje 7 hónapja
Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben