kapubanner for mobile
Megjelent: 1 éve

Gépkezelő

A gépkezelő egy fizikai munkakör, amelyre nagy szükség van különböző iparágakban, például a nehéziparban és az építőiparban is

A gépkezelők általában üzemi környezetben dolgoznak fontos, hogy pontosan, precízen végezzék munkájukat. Munkák gépkezelőknek könnyen találhatók az Állásportál.hu-n.

Gépkezelő állás feladatai:
-rábízott gépek működtetése az előírásoknak megfelelően
-gépek karbantartása és szerelése vagy a hiba jelentése
-gép és munkakörnyezet rendbentartása, tisztítása
-munkanapló vezetése
-fellépő üzemzavarok elhárítása
-a tevékenység vállalatirányítási rendszerbe történő rögzítése
-éves karbantartásokban való részvétel
-raktári rend és tisztaság megtartása, részvétel az időszakos leltározásban
-kézi és gépi anyagmozgatás

Elvárások
Általános elvárás a gépkezelő állásoknál a nyolcosztályos képzettség vagy szakirányú végzettség és az is, hogy rendelkezzenek a gépekhez tartozó jogosítványokhoz, ha ez szükséges. Számítógépes ismeretek előnyt jelentenek az adminisztrációs feladatok elvégzéséhez. Önálló munkavégzés is fontos.
Munkarend
Általában két vagy három műszakban folyik, heti öt napban, nyolc órával.
Juttatások
A juttatások közé tartozik a gépkezelő állásba való betanítás, illetve az is, hogy a munkaadó támogatja a munkavállaló munkába jutását, akár ingyenes buszjárattal is. Cafetériát is ajánlanak a munkaadók, műszakpótlékok és esetenként ingyenes orvosi ellátást is. Lakhatási támogatást általában nem biztosítanak.

  • 2024.04.30NewLeadership – Vezetői eszköztár bővítése Önmaguk fejlesztését is fontosnak tartó középvezetőknek, frissen kinevezett döntéshozóknak szóló komplex és intenzív vezetőfejlesztő program sok gyakorlattal. Különlegessége, hogy a résztvevők átgondolhatják és megoszthatják egymással aktuális kihívásaikat és még a kritikus vezetői helyzetek megoldásáról is tanulhatnak egymás jó gyakorlatából is!info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2024.05.02Munkaviszony létesítése és megszűntetése – Dr. Berke Gyula Pannon Munkajogi Akadémia - Pannon Munkajogi Akadémia előadás-sorozatunkat, melyben kiváló és elismert szakmai előadók támogatásával ismerhetjük meg a munkajog különböző területeit, ajánljuk mindazoknak, akik szeretnék ismereteiket bővíteni, gyakorlati megközelítésben szeretnék az alkalmazott jogi hátteret megismerni.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2024.05.09Egy jól működő csapat titka – Vezetői reziliencia fejlesztése A vezetői reziliencia fejlesztése képzésünk arra világít rá, hogyan lehet úgy tekinteni a tényekre, hogy relativizáljuk őket, kezelhető megvilágításba helyezzük a nehézségeket és igyekezzünk megőrizni a racionalitásunkat, hogy ebben a nehéz helyzetben is fejlődni tudjon a csapatunk. Segítve a csapattagoknak abban, hogy a problémalátásukat a megoldás keresés fókusza váltsa fel és megváltozzon az interakcióik minősége.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2024.05.09Munkaidő, pihenőidő – Dr. Takács Gábor Pannon Munkajogi Akadémia - Pannon Munkajogi Akadémia előadás-sorozatunkat, melyben kiváló és elismert szakmai előadók támogatásával ismerhetjük meg a munkajog különböző területeit, ajánljuk mindazoknak, akik szeretnék ismereteiket bővíteni, gyakorlati megközelítésben szeretnék az alkalmazott jogi hátteret megismerniinfo button Részletek ticket button Jegyek

Kapcsolódó tartalmaink 1 2 3 Bezár