Ma éjfélkor zárul a HR kutatás
A hazai HR trendeket vizsgáló "Országos HR Benchmark Felmérés" 2007 kutatási szakasza éjfélkor fejeződik be, vagyis már csak a mai nap áll rendelkezésre azok számára, akik az online felmérésről nem kívánnak lemaradni.
A teljes kutatási anyag összegzése után elkészülő - "Országos HR Benchmark Felmérés 2007 - a HR szakmai trendjei Magyarországon" című - átfogó és részletes tanulmányt a kérdőívet kitöltők térítésmentesen megkapják, amennyiben a kérdőív végén jelezték vagy jelzik erre vonatkozó igényüket.
Az adatok tanulmányozása során mindenki elhelyezheti saját szervezetét HR szempontból, láthatja, hol tart a kérdőívet kitöltőkhöz képest.
Bővebb információk a kutatásról: www.hrbenchmark.hu/felmeres/bb
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
Magyarországnak 2026. június 7-ig kell bevezetnie az Európai Unió 2023/970 számú bértranszparencia irányelvét a nemzeti jogba, ami jelentős... Teljes cikk
Az ipari termelés visszaesése a legnagyobb magyar cégek létszámadataiban is visszatükröződik. Januárról februárra több autóipari vállalat... Teljes cikk
A fiatalok nem tűrik, hogy a kollégák lenézzék őket vagy a vezető tiszteletlen legyen velük, ahogy azt sem, ha úgy érzik a munkahely kihasználja... Teljes cikk
- Új vezérigazgató a Roche Magyarország gyógyszeripari divíziójánál 1 hónapja
- Jó fizetés vagy valami más? Ez a legfontosabb a magyar munkavállalóknak 2 hónapja
- Elindult az ÉVOSZ fenntarthatósági tagozata 2 hónapja
- Országszerte mintegy 1700 mentődolgozó részesült elismerésben 2 hónapja
- ÖPOSZ: a pénztártagok a befizetéseik után járó adóvisszatérítésről május 20-ig rendelkezhetnek 2 hónapja
- Új vezérigazgató veszi át Csányi Sándor helyét az OTP Bank vezetésében 3 hónapja
- Sokkoló számok: nagyot esett a dolgozói és a vezetői elköteleződés 3 hónapja
- Egyre komolyabb problémát jelent a hallgatók lakhatása 3 hónapja
- Íme a hat legnagyobb ügyvezetői kihívás: a munkaerő az élen 3 hónapja
- Változás a Munka Törvénykönyvében: mi történik, ha a munkavállaló alkalmatlanná válik a munkakörére 3 hónapja
- A 9 százalékos szja nem kapott elsöprő támogatást - Magyar Péter az adórendszerről tovább egyeztetne 3 hónapja