Mentális egészséggel a teljesítmény érdekében
Egy sikerorientált, teljesítmény kényszeres világban élünk, miközben arról beszélünk, hogy fontos a feltöltődés és a pihenés. Ez kicsit ellentmondásos, hogyan lehet megtalálni az arany középutat?
Az alábbi videóban Polus Enikő, mentálhigiénés szakember a munkavállalók lelki egészségének segítéséhez ad tanácsokat, hiszen már tudományosan bizonyított tény, hogy a teljesítményt nagyban befolyásolja, hogy mennyire vagyunk rendben mentálisan és lelkileg.
- 2025.11.25Pannon HR Konferencia Budapest A Pannon HR Konferencia Budapest 2025 a humánerőforrás-szakma egyik kiemelt találkozója, ahol elismert szakértők – Tari Annamária, Molnár Attila, Gácsi Anna, Dr. Sipka Péter és Sipka Bence – osztják meg tapasztalataikat a legaktuálisabb HR-trendekről és kihívásokról. Egy nap, amely inspirációt, tudást és értékes szakmai kapcsolatokat kínál minden HR-szakember számára.
Részletek
Jegyek
- 2025.12.03Humán controlling A képzés során megtanulhatja, miként támogathatja a controlling szemlélet a HR-stratégiát. Megmutatjuk, hogyan tervezze és kontrollálja a személyi jellegű ráfordításokat, elemezze a munkaerő költségeit és megtérülését, valamint, hogyan alkalmazza a teljesítménymenedzsment és a humán tőke elemzés legfontosabb módszereit a vállalati hatékonyság növelése érdekében.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!
Részletek
Jegyek
- 2026.01.31Vállalati szimuláció Valós piaci helyzetben egy-egy döntés meghozatalakor helyt kell állnia mind vezetői, mind kontrolleri képességeinknek. Mennyivel egyszerűbb lenne, hogyha mi is úgy gyakorolhatnánk, mint egy pilóta, aki éles felszállás előtt, a szimulátorban tanulja meg a vezetést, míg kellő rutinra tesz szert. Ez megvalósítható ma már az üzleti életben is.
Részletek
Jegyek
Nézzük meg a részleteket, tudnivalókat a 30 év alatti anyák kedvezményéről! Teljes cikk
A 25. életévét be nem töltött fiatal csökkentheti az összevont adóalapjába tartozó egyes jövedelmeit a 25 év alatti fiatalok kedvezményével. A... Teljes cikk
A négy vagy több gyermeket nevelő anyák adókedvezményt érvényesíthetnek az összevont adóalapba tartozó egyes jövedelmekre értékhatártól... Teljes cikk
- Munkahelyi wellbeing programok: nem csak a dolgozóknak hasznos 2 hónapja
- A rövid videók titkos ára: a memória és a fókusz lassú halála 3 hónapja
- A kikapcsolás művészete: így legyünk valóban out of office üzemmódban nyaralás alatt 4 hónapja
- Az EU dolgozóinak negyede egy egyhetes nyaralást sem engedhetett meg magának - grafikon 5 hónapja
- Felmérés: a dolgozók fele titokban lassít a nyáron 5 hónapja
- A napvitorlák: a sokoldalú árnyékolás 5 hónapja
- Egyre többen vannak, akik a szabadságuk alatt sem tudnak elszakadni a munkától 6 hónapja
- Túlterheltség, állandó teljesítménykényszer? Hogyan maradj önazonos ebben a helyzetben? 6 hónapja
- Egy nyaralás nem fogja helyrehozni - Oszlassuk el a kiégés körüli mítoszokat! 8 hónapja
- A csehek már tesztelik a korlátlan szabadságot – ezek az első tapasztalatok 9 hónapja
- Ilyen előnyökkel járhat, ha tudunk aludni munka közben 9 hónapja

Mi történne, ha egy napra minden nő szabadságra menne?