Milyen gyakran szerencsejátékoznak a HR-esek?
Az ELTE PPL legfrissebb kutatásai szerint a magyar emberek valamivel több, mint fele játszott már életében valamilyen szerencsejátékot, a lakosság közel negyedének életében pedig előfordult már, hogy rendszeresen, akár hetente szerencsejátékozzon. Sőt, csak az elmúlt egy év adatait tekintve azt is megállapíthatjuk, hogy a 18-64 éves lakosság (azaz, az aktív, felnőtt népesség) 41,6 százaléka játszott a közelmúltban valamilyen szerencsejátékot. Ez hozzávetőlegesen 2,5-3 millió ember.

Mi itt a BestJobs-nál azonban kevésbé szeretünk lottózni (legalábbis amikor álláshirdetésekről van szó). Amiben viszont hiszünk, azok a kézzelfogható eredmények és a biztonság, így álláshirdetésünk feltöltésének menete is másképp mutat: a hirdetés feltöltése ingyenes, fizetni pedig csak az Ön által kiválasztott és megfelelőnek tekintett pályázókért kell.
Ilyen egyszerű. Feltölti a hirdetést kezdő költségek nélkül, korlátlan időre, fizetnie pedig csak a meghirdetett pozíciónak megfelelő pályázókért kell, 2 eurótól kezdődő áron. Lényegében csak a kézzelfogható eredményekért fizet, hiábavaló költségek kockázata nélkül.
Sőt, szabadon választható, testreszabott opcióink segítségével (Frissítés 3 naponta, Promóciós kampányok a közösségi médiában, Jelentkezők szűrése, Összekötés saját jelentkezési rendszerrel) tovább növelheti hirdetése lefedését és a beérkező jelentkezők számát.

Próbáljaki Ön is a rizikómentes toborzást! Klikk ide a részletekért.
Ez az írás támogatott tartalom, nem a HR Portál szerkesztőségi anyaga. Az itt szereplő információk a cikk megrendelőjétől származnak.
- 2026.02.19Tudásmegosztó közösségek szerepe a digitális korban A konferencián a tudásmegosztó tanulóközösségek kialakításának és működtetésének gyakorlati kérdéseivel foglalkozunk. Az üzleti szférában és a felnőttoktatás területén alkalmazott gyakorlati tapasztalatokon keresztül, valamint a kapcsolódó kutatási eredmények tükrében vizsgáljuk, hogy a szervezetekben, szervezetek közötti és szervezeteken átívelő szakmai közösségekben a tudásmegosztás hogyan működik, milyen átalakuláson esik át a digitális transzformáció hatására.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
A nagyvállalatok egyre inkább coworking irodák felé fordulnak, hogy rugalmasabb megoldásokat kínáljanak a hibrid vagy irodai jelenlétet előíró... Teljes cikk
A legtöbb vállalat ma is létszámban, szervezeti ábrákban és új folyamatokban keresi a produktivitás növelésének kulcsát. A technológiai... Teljes cikk
2026. január 1-jével számos pontban módosultak a bérekre vonatkozó szabályok: jelentősen emelkedett a minimálbér és a garantált bérminimum,... Teljes cikk
- A HR-washing - avagy a kicsírázott babzsákfotel 1 hete
- Így lehet a HR a digitalizáció és az AI nyertese 2 hete
- Eleged van mindenből? Fizikai munkások jelentkezését várják az Antarktiszon 2 hete
- Ha egy kulcsszemély lemarad, az egész cég lemarad 2 hete
- AI a HR-ben: miért nem bíznak a szakemberek a mesterséges intelligenciában? 3 hete
- Az egy éven túl nyilvántartott álláskeresők aránya 2024-ben - grafikon 3 hete
- Oroszul beszélő munkavállalókat toboroznak ebben a magyar városban 3 hete
- Mindenki a tudásról beszél, mégis a papír számít az állásinterjún – miért? 4 hete
- Négyszáz új dolgozót toboroz ez a cég Debrecenben 4 hete
- Amit jobb nem beleírni az önéletrajzba: egy hobbi, amitől megriadnak a munkáltatók 1 hónapja
- Megkezdte a toborzást Békéscsabára a Vulcan Shield Global 1 hónapja



Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben