Megjelent: 3 hónapja

Portás

A portás az a személy, aki felügyeli egy intézmény, hivatal be-, és kimenő forgalmát és általában ő felügyelete alatt vannak az épület szobáinak kulcsai is.

A portás sok iparágban és szektorban szükséges, hiszen az adott cégek épületeinek megfigyelése kulcsfontosságú.Portásoknak szóló állásokból több is található az Állásportál.hu-n.

Portás állás feladatai:
- biztonsági előírások betartásának folyamatos figyelemmel kísérése
- személyek vagy gépjárművek ki-, és beléptetés
- kamerarendszer megfigyelése, ellenőrzése
- vitás esetek, események tisztázása
- kijelölt terület megfigyelése, felügyelete
- áruforgalom rögzítése, mérlegelés

Elvárások
A portás állások betöltéséhez általában elvárás a középfokú végzettség és korábbi szakmai tapasztalat. Számítógépes ismeretek (MS Office), adminisztráció végzéséhez. Általános elvárás az erkölcsi bizonyítvány megléte. Az is nagyon fontos, hogy határozottan tudjon fellépni a portás állást betöltő személy, hiszen neki kell lennie a problémamegoldónak különböző konfliktusokban. Precíz munkavégzés is elvárt.
Munkarend
A portás állás teljesítéséhez általában több műszakos, két műszakos munkavégzés szüksgées.
Általában ajánlanak fejlődési és tanulási lehetőséget a munkavállalónak.

  • 2022.12.01CX-Ray hálózatelemzés online workshop Szeretnéd tudni, hogy kik a véleményvezérek, mentorok, talentek, szakértők, információforrások, kiégés szélén állók, elkötelezettek, elszigeteltek vagy potenciális vezetők a szervezetben? Részletek Jegyek
  • 2022.12.01CX-Ray elégedettség felmérés online workshop A munkahelyi hatékonyság az elégedett kollégákkal kezdődik! Skálázható, szűrhető eredmények - tudd meg, munkatársaid szerint, mik a valóban égető problémák! Részletek Jegyek
  • 2023.02.15Hoshin Kanri képzés A Hoshin Kanri, amely a minőségi termékek és szolgáltatások biztosítása érdekében a változásmenedzsment projektek lebontásával segíti elő az egész vállalatra kiterjedő stratégiai tervezést, ezáltal megvalósítja a munkafolyamatok racionális napi menedzsment rendszerének hosszú távú kialakítását a szervezetnél. A Hoshin Kanri módszer megismerése és a stratégiai célok lebontása, célmegállapodások megkötése, erőforrás és projekttervek, akció meghatározása a célok elérése érdekében. Részletek Jegyek
  • 2023.03.03HR Basic HR feladatai vannak? Szeretné rendszerezni ismereteit, vagy szeretné összevetni saját gyakorlatát a másokéval, illetve egyszerűen csak érdeklődik a téma iránt? Nálunk megtanulhatja mit és hogyan kell hatékonyan csinálni! Részletek Jegyek
Follow hrportal_hu on Twitter
További cikkek
Orvos

Az orvos beteg emberek gyógyításával, a betegségek megelőzésével hivatásszerűen foglalkozó szakember. Teljes cikk

Gépkezelő

A gépkezelő egy fizikai munkakör, amelyre nagy szükség van különböző iparágakban, például a nehéziparban és az építőiparban is Teljes cikk

Lovász

A lovász napi szinten foglalkozik a lovak gondozásával és a felszerelésük rendben tartásával, ápolásával. Teljes cikk

Kapcsolódó tartalmaink 1 2 3 Bezár