Társkereső mindenkinek!
Te is társat keresel? Szerencsére nem vagy ezzel egyedül, így jó eséllyel indulsz a párkeresők kedvelt platformjain. De merre érdemes keresgélni, és vajon mennyire megbízható ez az online társkeresés?

Általában online
Az elmúlt egy évben a pandémiának köszönhetően igencsak lecsökkent a személyes találkozások száma, ami pedig az online társkeresőknek kedvezett. Hiszen a legoptimálisabb megoldás a kommunikációra, mivel el se kell mennünk otthonról, de mégis érdekes emberekkel tarthatjuk a kapcsolatot. Arról nem is beszélve, hogy első lépésként megnézhetjük a másik profilképét, hogy szimpatikus-e vagy sem. Ha igen, akkor kedvező reakciót adhatunk a levelére, vagy épp le is tilthatjuk, ha valami miatt úgy érezzük, hogy nem szimpatikus az illető stílusa.
A CUPYDO Társkereső maximálisan modern teret nyit az arra vállalkozóknak, hiszen elég csak kitölteni néhány fontos adatot a regisztrációhoz, és már kezdődhet is a böngészés. A gyors keresőnek hála, pillanatok alatt nézegethetjük is a beállított paramétereknek megfelelő személyek listáját. Mivel a kereső kifejezetten részletes, így majdnem teljességgel kizárható, hogy olyan emberek kerüljenek a találati listára, akiknek semmi közük nincs a kiválasztott feltételekhez.
Közösség és társkereső
Mindenki szeret egy összetartó és barátságos közegbe tartozni, így nem meglepő, hogy a fenti társkeresőn folyamatosan egyre többen és többen vannak, hiszen mindenkit szívesen fogadnak.
A keresés során számtalan lehetőség adódik arra, hogy valaki megtalálja a számára ideális partnert, hiszen a nemen kívül szűkíthetünk akár városra, korra vagy végzettségre is. Tehát a diplomás társkeresők ugyanúgy megtalálják a számukra megfelelő partnert, akárcsak azok, akik inkább a fiatalabb korosztályból ismerkednének, vagy épp egy-egy város lakóit preferálják.
Mivel lokális szűrő is van, így könnyű megtalálni azokat, akik a környezetünkben élnek és függetlenek, sőt akár több ismerőst is felfedezhetünk a regisztráltak között. Könnyen rájöhetünk arra is, hogy egy rég nem látott ismerőssel milyen jól el lehet beszélgetni, vagy épp egy ismeretlen kelti fel az érdeklődésünket, akivel bármi kialakulhat.
Egy bizonyos mennyiségű levélváltáson és kommunikáció túl azért érdemes a valóság vizeire evezni, azaz kieszközölni egy személyes találkozást. Ehhez érdemes átböngészni az oldal bejegyzéseit, ahol számos nagyváros látványosságaira és különböző randihelyszíneire hívják fel a figyelmet. Ezek használatával biztosan nem lesz csalódás az első találkozás.
Nem találod a párod? Ne habozz, keresd az interneten, hiszen lehet, hogy ő is most teszi meg az első lépést feléd egy regisztrációval!
- 2026.01.28Vezetés- és szervezetfejlesztés szakmai konferencia Bokor Attila Aranykalitkában című kutatásának harmadik fejezetéhez érkeztünk, amely ötven vezetői életúton keresztül három évtized szervezeti és vezetői tapasztalatát mutatja be. Az OD Partner is mérföldkőhöz érkezett: 30 évesek lettünk. Kinyitjuk szakmai műhelyünket és megosztjuk, hogyan gondolkodunk vezetésről, szervezetről, és aktuálisan milyen témákban mélyedünk el.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!
Részletek
Jegyek
- 2026.02.11HR 2026 – kevesebb mozgástér, nagyobb elvárások? - Mit léphet a HR, ha mégis üzleti hatást akar elérni? Egy intenzív, interaktív délelőtt HR- és vállalati vezetőknek, ahol nagymintás regionális kutatások eredményeit mutatjuk meg: hol tart a magyar HR, és milyen 3–5 prioritással lehet 2026-ban is mérhető üzleti hatást elérni. Kerekasztal és kiscsoportos munka várja a HR-vezetőket a HR öt kritikus területén, felkészülve 2026 legtöbbet hozó HR-fejlesztéseire.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
Életének hetvenegyedik évében, kedden meghalt Tarr Béla Kossuth- és Balázs Béla-díjas filmrendező, többek közt a Sátántangó és a Werckmeister... Teljes cikk
A munkahelyi ünnepi hangulat sok helyen kényszerré válik: egy friss felmérés szerint a dolgozók nagy része komoly pénzügyi és érzelmi nyomást... Teljes cikk
A Csepeli Szabadkikötő dolgozói idén is előálltak saját, fanyar humorral teli naptárukkal, amelyben munkaruhában – vagy épp anélkül –... Teljes cikk
A tudás törvényei: a megértés kulcsa