Véradással jótékonykodott a bankszektor
Egy szektorszintű figyelemfelhívó önkéntes program - a JÓTETT Bank - részeként október 14-én az OTP Bank irodaházaiban adhattak vért a hitelintézet munkatársai, illetve a csatlakozó felügyeleti, kormányzati szereplők, valamint meghívott vendégek.
A JÓTETT Bank a Bankszövetség és a bankszektor közös CSR programja, amelynek keretében a szervezet tagjai együttműködnek különböző társadalmilag hasznos tevékenységek folytatásában. A bankok nem csak oktatási programjaikkal, adományaikkal, alapítványaikkal és szociális, kulturális vagy sport-szervezetek, események támogatásával, de felelős banki termékek biztosításával is rendszeresen megmutatják társadalmi elkötelezettségüket.
A JÓTETT Bank programmal a Bankszövetség az összefogás erejével szeretné felhívni a figyelmet a tagbankok társadalmi szerepvállalásának fontosságára. A program olyan segítő tevékenységekre koncentrál, amelyekben a banki dolgozók mutathatják meg azt, hogy együtt, közösen mennyi érték előállítására képesek - legyen az a vérkészletek folyamatos feltöltése, vagy a pandémiás időszakban egyre nélkülözhetetlenebb digitális ismeretek terjesztése.
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
- 2026.04.23BGE Állásbörze SPÓROLJ IDŐT ÉS ENERGIÁT! Érd el a BGE összes karának hallgatóit egyetlen nap alatt!
Részletek
Jegyek
- 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni.
Részletek
Jegyek
Magyarországon a nők 43,8 százaléka élt már át kapcsolaton belül erőszakot, a Tesco munkavállalóinak pedig 17 százaléka. Sokak számára a... Teljes cikk
Minden korábbi rekordot megdöntve zárult az Ökumenikus Segélyszervezet 2025-ben 30. alkalommal meghirdetett Adventi Adománygyűjtése a Tescóban. A... Teljes cikk
Lezárult a „Lép a cég” elnevezésű országos munkahelyi aktivitási kihívás, amelyben a részt vevő szervezetek munkavállalói összesen mintegy 3... Teljes cikk
- Iskolapadba ültetheti a vezetőket a mesterséges intelligencia forradalma 2 éve
- Minden ünnepek előtti és közötti munkanapon várják a véradókat 2 éve
- Az MTVA véradóbarát munkahely 2 éve
- Kiderült, kik a privátbanki, a vagyonkezelési és a prémium banki szakma legjobbjai 3 éve
- Ezer embert építettek le a bankok 3 éve
- 550 ezer forint fölött van a nettó átlagfizetés a bankszektorban 3 éve
- Több mint 8 ezer embert foglalkoztat a hazai fintech szektor 4 éve
- Ez a kiigazítás példátlan a magyar adótörténelemben 4 éve
- Átszámítva 7900 forintra emelte a minimális órabért az amerikai bank 4 éve
- Banki dolgozók figyelem! Megkezdődött a banki véradók hete 4 éve
- Ezek a vezetők veszíthetik el idén munkatársaikat, ha nem vigyáznak 5 éve
Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben