kapubanner for mobile

Vissza a munkába: így dobd fel az első napokat

„Egy kicsit kimerültél, ez látszik a szemeden, de kipihened majd a munkahelyeden” - a találó Rapülők-idézet mindig eszünkbe jut, amikor a nyaralás vagy éppen a gyerekek nyári vakációja után visszatérünk a mókuskerékbe. llyenkor különösen nehezünkre esik felfedezni a pozitívumokat, de van remény!

Az első héten lepd meg magad mindennap valamivel!

Tudjuk, milyen nehéz felkelni az első munkanapon, ezért gondoskodj róla, hogy az első héten mindennap meglepd magad valamivel, amitől jobb kedved lesz! Ez lehet egy finom latte, egy új egér, vagy éppen a kedvenc fagyid, de egy csomag imádnivalóan színes Post-it®-tel is megszínesítheted a napodat.

Vicces üzenetek a kedvenc kollégáknak


Adni sokszor jobb, mint kapni: ha nemcsak magadat, de a kollégákat is szeretnéd felvidítani, ragassz vicces Post-it®-eket az asztalukra vagy éppen a monitorjukra. A legjobb, ha nem tudják, kitől érkezik, így még izgalmasabb lesz a játék.

Közös ebéd


A nyaralásból visszatérve biztos van mit mesélned, és jó társaságban lazítani is kellemesebb. Hívd el a munkatársaidat egy közös ebédre, és beszélgessetek egy nagyot!

Új irodadekor

A munkahelyünk a második otthonunk, ahol sokszor legalább annyi időt töltünk, mint amennyit a lakásunkban. Ezért korántsem mindegy, milyen környezetben dolgozunk: a komfortérzetünk mellett így akár a kreativitásunkat is serkenthetjük. Vásárold meg azt a képet, amivel már régóta szemezel, vagy találjátok ki közösen, hogyan lehetne feldobni az irodát! Ezt akár színes Post-it®-ekkel is megtehetitek, hiszen elképesztően ötletes és dekoratív alakzatokat készíthettek a falra gyorsan és egyszerűen.
  • 2026.04.23BGE Állásbörze SPÓROLJ IDŐT ÉS ENERGIÁT! Érd el a BGE összes karának hallgatóit egyetlen nap alatt!info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni. info button Részletek ticket button Jegyek
További cikkek
A teljesítményértékelések 98%-a kudarc? Amit a HR-esek sem mernek kimondani

Az éves teljesítményértékelés sok cégnél még mindig alapgyakorlat – miközben a HR-vezetők többsége sem hisz benne. Elavult rendszer, kellemetlen... Teljes cikk

Rangos elismerés: Dr. Teszárné Dr. Nagy Marianna az Év Női Menedzsere

A legtöbb közönségszavazattal Dr. Teszárné Dr. Nagy Marianna, a Közép-Tisza-vidéki Vízügyi Igazgatóság laborvezetője lett az Év Női Menedzsere... Teljes cikk