XI. Lean Fórum - Konferencia, Április 26-27. Ipar 4.0 - Folyamatfejlesztés - Vezetés
Idén is megrendezésre kerül a Kvalikon Kft. szervezésében és a HR Portál támogatásával a Lean Fórum - Folyamatfejlesztési Konferencia.
Az utóbbi időben a legtöbb vállalat számára komoly kihívást jelent megfelelő munkaerőt találni. Számos vállalat az automatizálással és a hatékonyság növelésével próbál erre a kihívásra választ adni. Vajon hogyan illeszthetők össze a vállalatoknál folyó Lean és Ipar 4.0. fejlesztések? Hogyan alakítja át a digitalizáció a szolgáltató és gyártó vállalatok életét? Hogyan érinti mindez a vezetők és munkavállalók szerepét és feladatait? Többek között ezekre a kérdésre keressük a választ a XI. Lean Fórum - Folyamatfejlesztési Konferencián.
A konferencián számos kiemelkedő (szolgáltató és gyártó) vállalat tapasztalatát és jó gyakorlatát lehet megismerni a Lean menedzsment alkalmazásával, és a folyamatok hatékonyságának növelésével kapcsolatban. A „Lean” szemléletben gondolkodó vállalatok tudják, hogy az emberi erőforrás nem költség, hanem a vállalat legfontosabb tőkéje, amely fejlesztésében rengeteg rejtett tartalék van és a szakképzett munkaerő szerepe a jövőben egyre jobban felértékelődik.A konferencián találkozik egymással a Lean, HR, Minőségügyi és Informatikai szakma számos meghatározó hazai szakembere. Az eddigi gyakorlatnak megfelelően idén is 120-150 fő részvételére számítunk.
Akik előadóként osztják meg tapasztalataikat a Konferencián: BOSCH, DENSO, SANOFI, OPEL, PICK, MOL, JABIL, KNORR BREMSE, E.ON, HEREND, NN Biztosító, UNIQUA Biztosító, CIB BANK, MKB EUROLEASING, MAGYAR TELEKOM.
A Konferencia programjához kapcsolódóan számos képzésen és a RAIFFEISSEN - BEST PRACTICE Fórumon lesz lehetősége a résztvevőknek a Lean és Ipar 4.0. módszerek megismerésére és a tapasztalatcserére.
RAIFFEISEN - BEST PRACTICE FÓRUM - Április 20.
LEAN MENEDZSMENT TRÉNING - Május 10-11, 16-17, 23-24.
IPAR 4.0 képzés - Május 10-11, 14.
SIX SIGMA GREEN BELT KÉPZÉS - 6 nap Május 7-8, 14-15, 22-23.
Konferencia program
További információk és jelentkezés
www.kvalikon.hu
Ez az írás támogatott tartalom, nem a HR Portál szerkesztőségi anyaga. Az itt szereplő információk a cikk megrendelőjétől származnak.
- 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.21Fókuszban a "Hard HR" A workshop során a NIVEUS | PAYROLL és a NIVEUS | LEGAL szakértői a munkavállalói életciklus mentén haladva tekintik át a legfontosabb foglalkoztatási helyzeteket, a belépéstől kezdve a foglalkoztatás különböző szakaszain át egészen a kilépésig. Minden egyes ponton kiemelik azokat a kritikus jogi, adózási és bérszámfejtési kérdéseket, amelyek közvetlenül hatnak a HR döntéseire.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.31Az Év Felnőttképzője 2026. - Páyázzon! A HR Portal által alapított díj célja, hogy láthatóvá tegye azokat a felnőttképző intézményeket, amelyek mérhető eredményekkel és valódi munkaerőpiaci hatással dolgoznak.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Mi tesz egy tréninget valóban hatékonnyá 2026-ban? Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek
A munkaerő-kiválasztás világában a hagyományos értékelési módszerek mellett egyre nagyobb szerepet kapnak azok az eszközök, amelyek nemcsak a... Teljes cikk
A kiégés megelőzése, a fluktuáció csökkentése és a valóban befogadó cégkultúra kialakítása ma már nem pusztán HR-feladat, hanem stratégiai... Teljes cikk
A Szülők Fóruma Egyesület 1991-ben alakult Százhalombattán, fogyatékossággal élő gyermeket nevelő szülők kezdeményezésére. Az alapítók célja... Teljes cikk
- Reflektorfénybe kerülnek a képzők: új szakmai díjat indít a HR Portal 3 hete
- Európa legjobb Spa Meeting Hotelje lett a Le Primore Hotel & Spa 2 hónapja
- Új, jól fizető fejlesztői állások – történelmi videojáték-beruházást jelentett be a kormány 2 hónapja
- Gyors megoldások elfoglalt szakembereknek 2 hónapja
- AI a HR-ben: miért nem bíznak a szakemberek a mesterséges intelligenciában? 2 hónapja
- Munkaerőpiac 2026. Új képességűek kerestetnek! 3 hónapja
- Health and Safety Officer 3 hónapja
- 5 ok, amiért egy rendezvényterem fél siker, ha emlékezetes konferenciát szeretnénk 3 hónapja
- Ezek az állások tarolnak 2026-ban - itt a LinkedIn toplistája! 3 hónapja
- Sikervakságban szenved a HR szakma 3 hónapja
- 14. havi fizetés és stabil élet: ezekre a magyar szakemberekre vadászik Ausztria 3 hónapja


Milyen tanulságokat rejt a HR számára egy extrém csapatépítő?