A bölcsődei dolgozókat is arra kérik, hogy hétfőig regisztráljanak az oltásra
A kormány döntése értelmében az óvodai és iskolai dolgozók mellett minden bölcsődei ellátásban dolgozó is megkaphatja a koronavírus elleni védőoltást.
- 2023.02.16Lean black belt képzés A képzés során a résztvevő megismerhetik azokat a haladó és új lean módszereket, illetve az Ipar 4.0-hoz kapcsolódó fejlesztéseket, amelyek ráépülnek és kiegészítik a korábbi lean ismereteiket, ezzel szélesebb körben tudják a szervezetüknél folyó lean bevezetést támogatni.
Részletek
Jegyek
- 2023.02.16CX-Ray elégedettségfelmérés online workshop A munkahelyi hatékonyság az elégedett kollégákkal kezdődik! Skálázható, szűrhető eredmények - tudd meg, munkatársaid szerint, mik a valóban égető problémák!
Részletek
Jegyek
- 2023.02.23CX-Ray teljesítményértékelés online workshop Miért fontos a TÉR? Az egyértelmű egyéni és csapat célok és a folyamatos visszajelzés az elkötelezettséget és motivációt kiemelten meghatározó tényezők.
Részletek
Jegyek
- 2023.03.22recruiTECH konferencia A recruiTECH elsősorban HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding specialistáknak és learning & development szakembereknek szól, akik napi szinten küzdenek a toborzási céljaikért a munkaerőpiacon, akik keresik az új megoldásokat, melyek segítségével hatékonyabbá tehetik vállalatuk tevékenységét.
Részletek
Jegyek
A cégek majdnem fele szoftver beszerzésével igyekezett javítani innovációján. Teljes cikk
Idén júliusban, majd jövő év márciusában újabb ápolói béremelés következik - mondta az egészségügyi államtitkár. Teljes cikk
A dolgozók több mint fele szerint a marketing és PR osztályokon lehetne bevezetni a chatbotot, ám a szektor dolgozói közül csak kevesen félnek ettől. Teljes cikk
- Alig találnak részmunkaidős állást a kisgyermekes anyák 2 hete
- Ekkora béremelést kaphatnak a közszolgálati dolgozók 3 hete
- Szakszervezet: 10 százalékos béremelés sem jut az egészségügyi szakdolgozóknak 1 hónapja
- Bruttó 1,1 milliónál is többet kereshet egy boltvezető az Aldinál 2 hónapja
- Változnak a szociális gondoskodásban résztvevőkre, nevelőszülőkre, rendvédelmisekre vonatkozó rendelkezések is 3 hónapja
- Nyílt levélben kérnek béremelést Orbán Viktortól a vízügyi dolgozóknak 3 hónapja
- Nem lesz feltétel az olasz egészségügyben a Covid elleni védőoltás 4 hónapja
- 2500 légiutas-kísérőt vett fel a Wizz Air 4 hónapja
- Vis maior a koronavírus-járvány - a kockázatot nem a bérlőnek kell viselnie 4 hónapja
- 2019 óta csökken a születéskor várható élettartam Magyarországon 4 hónapja
- Az összes óvoda bezár a XV. kerületben, 400-an tagadják meg a munkát 4 hónapja