Bene László az MNB biztonsági főnöke lesz
Szeptember harmadikától Bene László (60) a Magyar Nemzeti Bank (MNB) biztonsági főnöke.
Világgazdaság
- 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.21Fókuszban a "Hard HR" A workshop során a NIVEUS | PAYROLL és a NIVEUS | LEGAL szakértői a munkavállalói életciklus mentén haladva tekintik át a legfontosabb foglalkoztatási helyzeteket, a belépéstől kezdve a foglalkoztatás különböző szakaszain át egészen a kilépésig. Minden egyes ponton kiemelik azokat a kritikus jogi, adózási és bérszámfejtési kérdéseket, amelyek közvetlenül hatnak a HR döntéseire.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.31Az Év Felnőttképzője 2026. - Páyázzon! A HR Portal által alapított díj célja, hogy láthatóvá tegye azokat a felnőttképző intézményeket, amelyek mérhető eredményekkel és valódi munkaerőpiaci hatással dolgoznak.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Mi tesz egy tréninget valóban hatékonnyá 2026-ban? Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek
Nem rendezhetnek majálist a szakszervezetek az idén május elsején a Városligetben, megszakad egy 135 éves hagyomány, mivel a terület... Teljes cikk
Száz új munkahelyet hoz létre a Révész Trans Kft. legfrissebb 3,2 milliárd forint értékű kapacitásbővítő beruházása Tiszaújvárosban és... Teljes cikk
- HR kiégés: így teszi tönkre magát és a szervezetet is a HR-es 5 hónapja
- Ismét keresik az Év Fiatal Vállalkozóját 6 hónapja
- Ekkora minimálbér-emelést lát reálisnak a VOSZ főtitkára 6 hónapja
- Krasznahorkai László kapja az irodalmi Nobel-díjat 7 hónapja
- Távozik a B+N Referencia Zrt.- HR-igazgatója 7 hónapja
- Így készítenék fel a gyerekeket a robotok világára – jöhet a kötelező MI-oktatás? 7 hónapja
- Vezetőváltás a KAVOSZ-nál 7 hónapja
- Felmérés: ilyen könnyítésre vágynak a magyar kkv-k 8 hónapja
- Ősszel újra emelkedhet a foglalkoztatás ezen a területen 8 hónapja
- VOSZ: elkerülhetetlen a bérmegállapodás újratárgyalása 8 hónapja
- Milyen juttatásokkal segítheti a munkaadó a tanévkezdést? 9 hónapja

Milyen tanulságokat rejt a HR számára egy extrém csapatépítő?