Bizalmi értekezletet tartottak az Audi Hungariánál
Az értekezleten fontos téma volt a munkahelyek biztonságának kérdése.
Szeptember 9-én bizalmi értekezletet tartottak az Audi Hungaria Zrt-nél, amin a vállalat igazgatósága és a szakszervezeti képviselők vettek részt – számolt be róla az Audi Hungária Független Szakszervezet (AHFSZ).
„Rendkívüli módon, most először a Bizalmi Értekezleten is meghívottként jelen volt vállalatunk teljes igazgatósága. Az alkalmat kihasználva Michael Breme, az igazgatóság elnöke, Achim Grewe, az igazgatóság Pénzügy, IT, Beszerzés és Compliance területekért felelős tagja, valamint Peter Will, az igazgatóság motorgyártásért felelős tagja is bemutatkozott röviden a tisztségviselő kollégáinknak, akikkel most találkoztak először személyesen. Ezt követően, a vállalatvezetés részéről Michel Breme átfogó képet adott vállalatunk jelenlegi helyzetéről, kapacitásaink kihasználtságáról, a konszernen belüli versenyképességünkről. Kiemelte, hogy jelenleg az egyik legfontosabb teendőnk versenyképességünk további erősítése, ami elsősorban költségeink csökkentését és folyamataink hatékonyságának növelését jelenti. Ennek érdekében az elmúlt időszakban több hatékonyságnövelő program is indult az Audi Hungariánál. Ezek célja, hogy vállalatunkat már rövid távon is gazdaságilag vonzóvá tegye és felkészítse a jövő kihívásaira. Mivel ezek a kihívások jelentősen hatnak a foglalkoztatásra is, így ezzel párhuzamosan a vállalatvezetés kiemelt célja új megbízások elnyerése vagy akár új üzleti területek kialakítása is” – olvasható a beszámolóban.
Michael Breme, az Audi Hungaria igazgatóságának elnöke arról beszélt, hogy mennyire fontos, hogy a változó környezetben is biztosítani tudják a vállalat stabilitását és a munkahelyek jövőjét.
Szó esett arról is, hogy egyre jobban felértékelődik a munkahelyek biztonsága, mint cél.
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
A tanári béremelés hatására rekordokat dönt a pedagógusképzésre való jelentkezés, és az iskolaigazgatókhoz is soha nem látott számú... Teljes cikk
A pénteken életbe lépett adótörvény-módosítások értelmében az automatikus pótlékmentes részletfizetés összeghatára megduplázódott, így már... Teljes cikk
A Pedagógusok Szakszervezete (PSZ) tiltakozik a kormány azon terve ellen, hogy a pedagógusok teljesítményértékelés alapján járó havi 20–60 ezer... Teljes cikk
- Űrrakétát kaptak a jövőhöz – így támogatja az E.ON a gyerekek digitális fejlődését 4 hete
- Így érintik a leépítések az Audi Hungáriát 3 hónapja
- Brutális leépítésbe kezd az Audi 3 hónapja
- Ekkora egyszeri juttatást kapnak a kecskeméti Mercedes-gyár dolgozói 4 hónapja
- Száznál is több dolgozót küldenek el az egri autóipari gyárból 5 hónapja
- Sztrájkkészültség van a győri Audi beszállítójánál 5 hónapja
- Ideiglenesen leáll a kecskeméti Mercedes-gyár 7 hónapja
- Kik lettek a legjobb cégvezetők? - kimagaslóan sok nő vehetett át elismerést 7 hónapja
- 450 új munkahely - átadták a ZF új autóipari gyártócsarnokát Kecskeméten 9 hónapja
- A fogyatékossággal élők sportolását támogatták az Audi Hungaria munkatársai 10 hónapja
- Sztrájkolnak a közlekedési vállalat dolgozói - 3000 munkahely veszélyben 10 hónapja