Életveszélyes fenyegetés Ferihegyen
Életveszélyesen megfenyegette és zaklatta a Ferihegyi repülőtér egyik kiszolgáló cégének alkalmazottait egy férfi, aki így próbálta megtalálni korábban ott dolgozó élettársát.
A férfit alig egy éve, annak erőszakos viselkedése miatt hagyta el élettársa, közös gyermekükkel együtt. Az elhagyott férfi depresszió elleni gyógyszeres kezelés miatt betegállományba került, ez idő alatt folyamatosan zaklatta a nő családját, barátait és munkatársait, hogy megtalálja lánygyermekét, akit - véleménye szerint - nem megfelelően nevel az édesanyja - olvasható a közleményben.
Az RRI közlése szerint a férfi két hete rátámadt volt élettársa Gyálon élő családjára, késsel meg is sebesítette őket. Emiatt a település rendőrsége súlyos testi sértés bűntettének megalapozott gyanúja miatt indított ellene eljárást.
Mivel a repülőtéren visszatérő jelleggel kísérelt meg erőszakos bűncselekményt elkövetni, az RRI súlyos testi sértés bűntettének kísérlete miatt indított eljárást és indítványozza az ügyészségnél a férfi előzetes letartóztatását - olvasható az RRI közleményében.
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
Először rendez állásbörzét jövő szombaton a 280 milliárd forintos beruházással 2500 új munkahelyet teremtő Vulcan Shield Global (VSG)... Teljes cikk
A hévízi ötcsillag superior szálloda a Meetings Star Awards 2025/2026 Spa Meeting Hotel kategóriájának első helyezettje lett. Az elismerés egy olyan... Teljes cikk
Csökkenti a termelést az Automobile Dacia SA Romániában, a Mioveni-i gyárban, emiatt 900 dolgozótól válna meg – írta a profit.ro című hírportál. Teljes cikk
- Visszaelőzte ebben a Tesco a Lidlt 7 hónapja
- Hathavi fegyverpénzt kapnak a katonák és a rendőrök, ekkor érkezik az összeg 1 éve
- Elköltötte a cége pénzét, majd kitalált egy bűncselekményt az alkalmazott 1 éve
- Csak látszólag lett 1100 fővel több vasutas 1 éve
- Nincs elég írnok a bíróságokon, óriási a baj 1 éve
- Hol volt bővülés, hol létszámcsökkenés? Itt vannak a számok 1 éve
- Így nő a bíróságokon dolgozók illetménye 1 éve
- Nem ismerte el bűnösségét az a férfi, aki egy békéscsabai szállodában halálra késelt egy alkalmazottat 1 éve
- Ismeretlenek megszerezték az összes rendőr nevét és elérhetőségét 1 éve
- Hogyan kezeljünk egy fiatal beosztottat, aki rombolja a vezetői tekintélyünket? 2 éve
- Nekem az a dolgom, hogy keressem meg a bizonyítékokat, hogy mihamarabb legyen meg az elkövető - Andrási Zoltán bűnügyi technikus egy napja 2 éve
Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben