Elhunyt Megyesi Gusztáv, az Élet és Irodalom újságírója
Hosszan tartó súlyos betegség után elhunyt Megyesi Gusztáv, az Élet és Irodalom újságírója - közölte a lap vasárnap Facebook-oldalán.
Az Élet és Irodalom Megyesi Gusztávot saját halottjának tekinti, temetéséről később intézkednek.
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
Van olyan ország az EU-n belül, ahol több mint négyszer magasabb minimálbérrel számolhatnak a dolgozók, mint más tagországokban. Teljes cikk
A NAV ellenőrei számos helyszínen vizsgálják majd többek között az alkalmazottak bejelentését is. Teljes cikk
Egy friss kimutatás szerint egy átlagos munkavállaló évente kétszer annyi megbeszélésen vesz részt, mint két évvel ezelőtt, ami a koncentrált... Teljes cikk
- Eltűnik egy szakma? - a mesterséges intelligencia írt nyomtatott napilapot 12 hónapja
- Hogy élhetünk teljes életet? - íme egy újszerű válasz a nagy kérdésre 1 éve
- Miért érdemes régi könyveket olvasni? 1 éve
- Nem féltik az állásukat a ChatGPT-től a magyar újság- és szövegírók 1 éve
- Az olvasás 5 jótékony hatása, amit a hétköznapokban is észrevehetünk 2 éve
- 100 éves és még mindig heti hat napot dolgozik - mi a titka? 2 éve
- 120 újságírót és médiamunkást öltek meg tavaly 2 éve
- Hogyan tehető emberségessé az üzlet? 2 éve
- Pályázat: keresik az év információbiztonsági újságíróját 3 éve
- Újságíró Akadémiát indít az SZTNH 3 éve
- Idén is átadták az Üzleti Etikai Díjat 3 éve
Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben