Ennyi magyar munkáját vették el a menekültek
A 444 arról ír, hogy a szocialista Tóbiás József megkérdezte Varga Mihályt arról, hogy mégis "hány menekült vette el a magyarok munkáját?"
444.hu
- 2026.05.20Pannon HR Konferencia Debrecen Célunk, hogy lehetőséget biztosítsunk a HR-es közösségnek, hogy megvitassák az aktuális kihívásokat, trendeket, valamint hogy szakmai újdonságokkal ismerkedhessenek meg.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.31Az Év Felnőttképzője 2026. - Páyázzon! A HR Portal által alapított díj célja, hogy láthatóvá tegye azokat a felnőttképző intézményeket, amelyek mérhető eredményekkel és valódi munkaerőpiaci hatással dolgoznak.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Mi tesz egy tréninget valóban hatékonnyá 2026-ban? Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek
Magyarország gazdaságát a Tisza-kormány tudásra, kreativitásra, az életképes és versenyképes ötletekre építi, mert ebben rejlik a hosszú távú... Teljes cikk
A Lori’s Gifts nevű kórházi ajándékbolt-láncot 600 000 dollár megfizetésére kötelezték, mert a vádak szerint indokolatlanul szigorú fizikai... Teljes cikk
A Skillsoft friss jelentése szerint az AI-val kapcsolatos készségfejlesztési programok népszerűsége egy év alatt közel tízszeresére nőtt, jelezve a... Teljes cikk
- HR tehetségek 2025: Varga Vilmos 6 hónapja
- 18 millió dolgozó hiányzik majd az EU-ból – kik lehetnek megmentők? 8 hónapja
- Óriási sikert értek el a magyar fiatalok a szakképzési Európa-bajnokságon 8 hónapja
- Nagy Márton jövőt épít, Varga Mihály inflációval küzd – kettős kép a magyar gazdaságról 8 hónapja
- Távozik a Mohu vezetője 9 hónapja
- A 20 legbefolyásosabb magyar HR vezető 2025-ben: Varga Csaba, Danubius Hotels Zrt. 10 hónapja
- Fizikai toborzás okosan: itt vannak a legjobb gyakorlatok 10 hónapja
- A 20 legbefolyásosabb magyar HR vezető 2025-ben: Varga Zoltán, Magyar Suzuki Zrt. 10 hónapja
- A 20 legbefolyásosabb magyar HR vezető 2025-ben: Zahari József, E.ON Hungária 11 hónapja
- Több százezer migráns munkára kész – a rendszer mégsem kér belőlük 11 hónapja
- Asztalosvizsgát tett Varga Judit volt igazságügyi miniszter 11 hónapja

Milyen tanulságokat rejt a HR számára egy extrém csapatépítő?