Ennyit fizetnek egy utcaseprőnek az V. kerületben
Hirdetésben keres járdatakarítókat a Belváros-Lipótváros Városüzemeltető Kft.
Ahogy arról korábban írtunk, még tovább csökken a közmunkások száma, miután 2020-ban a 2016-os összeg 41 százalékát költi a kormány közmunkaprogramra. Míg 2016-ban 200 ezren dolgozhattak közmunkásként, addig az idén már csak alig százezren.
- 2026.04.24Pannon HR Konferencia Székesfehérvár Tavaszi Pannon HR Konferenciánkon Székesfehérváron, ahol ismét neves előadókkal, érdekes és aktuális témákkal készülünk. Amikor a döntéseknek súlya van – felelősségvállalás kultúrája a vezetésben és HR-ben
Részletek
Jegyek
- 2026.05.20Pannon HR Konferencia Debrecen Célunk, hogy lehetőséget biztosítsunk a HR-es közösségnek, hogy megvitassák az aktuális kihívásokat, trendeket, valamint hogy szakmai újdonságokkal ismerkedhessenek meg.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.31Az Év Felnőttképzője 2026. - Páyázzon! A HR Portal által alapított díj célja, hogy láthatóvá tegye azokat a felnőttképző intézményeket, amelyek mérhető eredményekkel és valódi munkaerőpiaci hatással dolgoznak.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Mi tesz egy tréninget valóban hatékonnyá 2026-ban? Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek
Az Egyesült Királyság újra csatlakozott az Erasmus+ programhoz, amelynek köszönhetően brit fiatalok százezrei tanulhatnak és dolgozhatnak majd... Teljes cikk
Hitelesítette a december 24-e munkaszüneti nappá nyilvánítását célzó népszavazási kezdeményezést a Nemzeti Választási Bizottság (NVB) pénteki online ülésén. Teljes cikk
A menopauza idején jelentkező úgynevezett 'agyi köd' a nők kétharmadát érinti, feledékenységet és csökkent koncentrációt okozva. Ez a jelenség... Teljes cikk
- Munkahelyéről lopott telefonokkal kereskedett egy takarító 3 éve
- Tízezer takarító hiányzik Magyarországról, pedig havi 400 ezret is meg lehet keresni 3 éve
- 27 mobiltelefont lopott munkahelyéről 3 éve
- Rengetegen kiesnek a katából: egyetemi óraadók, sminkesek, fodrászok, takarítók 4 éve
- Takarító 4 éve
- Oltatlan pedagógusok, karbantartók, takarítók: Pánikhelyzet alakulhat ki az iskolákban 4 éve
- Az iskolai büfések és a takarítók csak védettségi igazolvánnyal dolgozhatnak 4 éve
- Takarító 5 éve
- Akkora a munkaerőhiány a szállodaiparban, hogy sokszor az igazgatók takarítanak 5 éve
- A túlmunka kifizetését és plusz takarítókat is kér a Pedagógusok Szakszervezete 5 éve
- Takarítsd otthonod környezetbarát tisztítószerekkel! 6 éve

Milyen tanulságokat rejt a HR számára egy extrém csapatépítő?