Flow: a csapatépítés új élménye
A Flow-élmény egy olyan tudatállapot, mely során az ember teljesen elmerül az aktuális tevékenységében, átadja magát az adott folyamatnak. Feltölt, örömet okoz és növeli az önbizalmat. Erre az élményre alapozva alkotta meg az Activity Group új csapatépítő programját, mely sikeresen alkalmazható vállalatok, cégek számára.
Az Activity Group által kínált csapatépítő egyik fő újdonsága, hogy az ott folytatott közös alkotás eredménye nemcsak esztétikus, hanem hasznos is lesz. Ezért a program kiválóan alkalmas arra is, hogy a vállalati CSR tevékenység része legyen. A workshopok során létrejövő ,,termékek” szabadon felajánlhatóak a társadalmi felelősségvállalás jegyében.

A FLOW sikeresen mutatkozott be az Aegon Magyarország vezetői összetartásán. A vállalat PR vezetője, Drevenka Edit pozitív tapasztalatokról számolt be: "A kollégák a szokásosnál is lelkesebbek voltak, mert tudták, hogy sok embernek segítenek. Mindenkit elkapott az alkotás lendülete, hogy olyan terméket készítsen, ami valakinek hasznos lesz és egy csipetnyi örömet visz az életébe. A vállalatunk CSR stratégiájának fontos része, hogy bevonjuk a kollégákat a támogatásainkba. A Flow csapatépítő során eltöltött minket az „adni jó” érzés. Rengeteg tehetséges fiatal művész van ebben az országban, akikre érdemes odafigyelni.”
A Flow-csapatépítés a vállalati energetizálás és elköteleződés támogatásának egy igazán hatékony és modern eszközeként használható. Az Activity Group mindig az adott cég sajátosságaihoz igazítja a programot, figyelembe véve a munkatársak igényeit és a design-szférában megjelenő újdonságokat is.
Információ:
www.activity.hu
Ez az írás támogatott tartalom, nem a HR Portál szerkesztőségi anyaga. Az itt szereplő információk a cikk megrendelőjétől származnak.
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
Az elmúlt években a foglalkoztatás világa alapjaiban változott meg: a strukturális munkaerőhiány, a generációs különbségek és a digitalizáció... Teljes cikk
A nagyvállalatok egyre inkább coworking irodák felé fordulnak, hogy rugalmasabb megoldásokat kínáljanak a hibrid vagy irodai jelenlétet előíró... Teljes cikk
A legtöbb vállalat ma is létszámban, szervezeti ábrákban és új folyamatokban keresi a produktivitás növelésének kulcsát. A technológiai... Teljes cikk
- Csapatépítési trendek 2026. Játsszunk együtt! 2 hónapja
- Ez a cég veszi át a Hervist: több száz hazai munkavállaló kerül új kézbe 3 hónapja
- Eltűnik az alkohol a céges karácsonyi bulikról? – ez az új őrület tarol 2025-ben 3 hónapja
- Tanulmány: nem elég befogadóak a céges csapatépítő programok? 3 hónapja
- Minimálbér-emelés: több, mint bérváltozás – így hat az egész ügyviteli rendszerre 4 hónapja
- Növekedést ért el a Pensum Group, ekkora nyereséggel zárta a félévet 5 hónapja
- Éleslátás adómentesen: így juthat a munkához szükséges szemüveghez a munkavállaló 5 hónapja
- A munkavállalói élmény ma már nem luxus, hanem alapelvárás: interjú Vincze Mónikával, a CPI Hungary HR vezetőjével 5 hónapja
- Miért égnek bele a fejünkbe egyes reklámok, míg másokat elfelejtünk? 6 hónapja
- 3000 alkalmazottját figyelmezteti a brit bankcég, hogy alulteljesítés miatt elbocsátás vár rájuk 6 hónapja
- Céges buli alapkellékek – italok, amik feldobják az eseményt 6 hónapja

Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben