Harmincöt évre emelkedik a babaváró hitel korhatára
Harmincöt évre emeli a kormány a babaváró hitel felvételének korhatárát - jelentette be a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.
Gulyás Gergely elmondta, több családszervezet is megkereste a kormányt a babaváró hitel korhatára miatt, és úgy ítélték meg, akceptálható a Fiatal Családosok Klubjának (Ficsak) és más családszervezeteknek a kérése. A miniszter kifejtette, a korhatár emelése azt jelenti, hogyha 35 éves koráig egy házaspár azt vállalja, hogy öt éven belül az első gyermek megszületik, akkor jogosult lesz a babaváró támogatásra.
MTI
- 2025.09.25recruiTECH BLUE konferencia A BLUE konferencia azoknak a kékgalléros toborzásban és foglalkoztatásban érintett HR vezetőknek, toborzási szakembereknek szól, akik napi szinten küzdenek a céljaikért a munkaerőpiacon. Gyere el és tanuljuk, fejlődjünk közösen!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
A nyugdíjas-élelmiszerutalványt nemcsak a nyugdíjasok, hanem a más, nyugdíjszerű ellátásban részesülők, így a fogyatékossággal élők is... Teljes cikk
Az elmúlt időszakban megjelent téves állításokkal szemben a teljes foglalkoztatotti létszám csökkenése és a foglalkoztatott harmadik országbeliek... Teljes cikk
Valótlan adatot használt a kormány az orvosi bérekről szóló kampányában – derül ki a Magyar Orvosi Kamara által kikért hivatalos adatokból. A... Teljes cikk
- Ekkora fizetés kell a munkáshitelhez 3 hónapja
- Ideiglenesen nem kell törleszteni a hiteleiket az érintett gazdáknak 3 hónapja
- Felmérés: Ennyire befolyásolják a gyermekvállalási kedvet a munkahelyi problémák 4 hónapja
- Kihívást okoz a bankoknak a munkáshitel 4 hónapja
- Folyósították az első munkáshitelt 7 hónapja
- Már hat banknál fel lehet venni a munkáshitelt - ezt kínálják a pénzintézetek 7 hónapja
- Mi alapján válasszunk pelenkát? 7 hónapja
- Négynapos munkahetet vezetnek be, hogy több baba szülessen 8 hónapja
- Így kapható munkáshitel: megjelentek a részletszabályok 8 hónapja
- Komoly kihívást okozhat a személyi kölcsön piacnak a munkáshitel 9 hónapja
- Munkáshitel: három gyermek vállalása esetén a teljes tartozást elengedik 9 hónapja