Hétfőtől tilos munkanapon napközben a Népligetben parkolni
A Budapesti Közlekedési Központ (BKK) közleménye szerint 2018 július másodikától, hétfőtől tilos hétköznap 6 és 18 óra között a Népligetben parkolni - írja az MTI.
A tiltás nem vonatkozik a BKK és a Volán járataira, a taxikra, a Főkert járműveire, a kerékpárosokra és az engedéllyel rendelkezőkre, az esti és a hétvégi rendezvények idején pedig a behajtás továbbra is biztosított - írták.
A BKK a parkoláshoz a Népliget helyett a környéken található Népliget P+R parkolót, a KÖKI Terminál P+R parkolót és a nemrég kialakított várakozási övezetekben lévő parkolóhelyeket ajánlja.
MTI
- 2026.02.19Tudásmegosztó közösségek szerepe a digitális korban A konferencián a tudásmegosztó tanulóközösségek kialakításának és működtetésének gyakorlati kérdéseivel foglalkozunk. Az üzleti szférában és a felnőttoktatás területén alkalmazott gyakorlati tapasztalatokon keresztül, valamint a kapcsolódó kutatási eredmények tükrében vizsgáljuk, hogy a szervezetekben, szervezetek közötti és szervezeteken átívelő szakmai közösségekben a tudásmegosztás hogyan működik, milyen átalakuláson esik át a digitális transzformáció hatására.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
A továbbtanulásnál a választás súlyát az elmúlt években jelentősen megnövelte a mesterséges intelligencia (AI) gyors térnyerése, amely alapjaiban... Teljes cikk
Az ügyészség csalás és lopás elkövetésével vádolta meg a férfit. Teljes cikk
- A jövő tetőboxa: több út, kevesebb gond 3 hónapja
- Már több mint ötezer nyertesnek utaltak támogatást a vállalati e-autó programban 4 hónapja
- Terasztető és kocsibeálló eladás AI-jal: a láthatatlan eladó, aki sosem alszik 4 hónapja
- Több ezer új állás a Mercedesnél – Magyarország veszi át az európai gyártás súlypontját 4 hónapja
- Ledolgozós szombat: túlóra vagy sem? 5 hónapja
- 10 milliárddal emelkedik a vállalati e-autó támogatási program keretösszege 6 hónapja
- Céges autó 2025-ben: juttatás, motiváció vagy teher? 6 hónapja
- 2026. évi munkanaptár: minden, amit tudni kell a szabadnapokról és hosszú hétvégékről 6 hónapja
- Hogyan érdemes hatékonyan leváltani a járműflottát? 6 hónapja
- 5+1 csapda a sikeres változás útjában - így kerüld el őket 7 hónapja
- Már 4000 kifizetés felett jár a vállalati e-autó program 7 hónapja

Filmek a munka valóságáról: sztrájktól a szellemírásig