Húsz százalékkal több a francia munkanélküli
Franciaországban a munkanélküliek száma februárban 2,385 millióra nőtt januárhoz képest. Tavaly februárban a munkanélküliek száma még kereken kétmillió volt, egy év alatt 19 százalékkal bővült. Főként a férfi és a 25 év alatti munkanélküliek száma emelkedett.
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
Csak a 25 év alattiak jelentettek csökkenést az elégedettségben, ami arra utal, hogy személyre szabottabb stratégiákra van szükség a karrierjük... Teljes cikk
A friss kimutatás a nyugati szomszédunkban az idén egész évre 7 ezer csődkérelemmel számol. Teljes cikk
Egy friss kutatás szerint a jelentkezők 43%-a használta az AI-t önéletrajz vagy motivációs levél szerkesztésére, 35%-uk önéletrajz vagy... Teljes cikk
- "Rendkívül érzékeny állások" - a kettős állampolgárok nem tölthetnének be bizonyos pozíciókat 13 hónapja
- Nőtt a hazánkban működő francia vállalatok száma 1 éve
- Sztrájk miatt nem nyitottak ki a gyógyszertárak Franciaországban 1 éve
- A népesség száma gazdasági aktivitás szerint 1 éve
- Tízezrek tüntettek: a franciák nem szigorítanának a bevándorlási törvényen? 1 éve
- Novemberben csökkent a munkanélküliség az euróövezetben és az EU-ban 1 éve
- KSH: 207 ezren voltak munka nélkül 2023 novemberében 1 éve
- Bíróság előtt a munkaügyi miniszter korrupciós vádak miatt 2 éve
- A nyilvántartott álláskeresők száma a főváros kerületeire bontva 2 éve
- A nyilvántartott álláskeresők száma 2016 óta 2 éve
- Majdnem 50 ezer olyan munkanélküli van az országban, aki még egy percet sem dolgozott 2 éve