Kecskeméten terjeszkedik a Schaffner
Kecskemétre telepíti át termelése egy részét az elektromágneses szűrők legnagyobb európai gyártója, a Schaffner Holding AG - jelenti a Napi Online.
- 2023.03.22recruiTECH konferencia A recruiTECH elsősorban HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding specialistáknak és learning & development szakembereknek szól, akik napi szinten küzdenek a toborzási céljaikért a munkaerőpiacon, akik keresik az új megoldásokat, melyek segítségével hatékonyabbá tehetik vállalatuk tevékenységét.
Részletek
Jegyek
- 2023.03.30euChance KLUB Elindult az euChance program, melynek egyik kulcs eleme a networking lehetőséget biztosító euChance KLUB. Szeretettel meghívjuk a 2023-as év első eseményére. 2023. március 30. 9:00-11:00 Nem Adom Fel Kávézó 1086 Budapest, Magdolna utca 1.
Részletek
Jegyek
- 2023.04.28Vezetői Best Practice Fórum VEZETŐI ÉS SZERVEZETI KOMMUNIKÁCIÓ, MOTIVÁCIÓ A fórum célja a vezetői legjobb gyakorlatok megosztása
Részletek
Jegyek
- 2023.05.18Lean Konferencia Lean és digitális transzformáció Lean, energiahatékonyság, folyamatfejlesztés.
Részletek
Jegyek
Az áruházlánc kibővített utazási hozzájárulással is segíti dolgozóit. Teljes cikk
Béremelést jelentettek be a JYSK dán kiskereskedelmi láncnál: egy év alatt, 2022 januárja óta több mint 25 százalékkal emelte a vállalat a... Teljes cikk
5,5 milliárd dollár megtakarítást vár a Disney 7 ezer ember elbocsátásától. Teljes cikk
- Sztrájk miatt leáll a közlekedés Németország lenagyobb repterein 1 hónapja
- Súlyos tanárhiánnyal küzd Németország is 1 hónapja
- Leépít az RTL, több mint 500 munkahely szűnik meg 1 hónapja
- Máltán a legnagyobb a nők aránya a közlekedési ágazatban 1 hónapja
- Ismét terítékre került a négynapos munkahét lehetősége Németországban 1 hónapja
- Reálbér-csökkenés: Németország új rekordot állított fel 1 hónapja
- Megreformálná a bevándorlási jogszabályait Németország a munkaerőhiány miatt 2 hónapja
- Több mint 3 ezer állást szüntetne meg Európában a Ford 2 hónapja
- Németország így kerüli el a nyugdíjrendszer válságát 4 hónapja
- Minimálisan, de ismét nőtt a munkanélküliség Németországban 4 hónapja
- Óriási könnyítéseket vezet be Németország, akkora a munkaerőhiány 4 hónapja