Korózs Lajos lett a munkaügyi minisztérium másik államtitkára
Két államtitkár lesz a jövőben egyes minisztériumokban; többek között a Szociális és Munkaügyi Minisztérium vezetése is újabb államtitkárral egészült ki: Simon Gábor mellett a jövőben ezt a tisztet Korózs Lajos tölti be.
- 2026.02.19Tudásmegosztó közösségek szerepe a digitális korban A konferencián a tudásmegosztó tanulóközösségek kialakításának és működtetésének gyakorlati kérdéseivel foglalkozunk. Az üzleti szférában és a felnőttoktatás területén alkalmazott gyakorlati tapasztalatokon keresztül, valamint a kapcsolódó kutatási eredmények tükrében vizsgáljuk, hogy a szervezetekben, szervezetek közötti és szervezeteken átívelő szakmai közösségekben a tudásmegosztás hogyan működik, milyen átalakuláson esik át a digitális transzformáció hatására.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
A Trans-Sped megerősíti felsővezetői struktúráját. A jelenlegi önálló ügyvezető, Fülöp Szabolcs mellé társ-ügyvezetőként Bátki Sándort... Teljes cikk
Berkó Gábor a Procter & Gamble-től érkezett a vállalathoz. Teljes cikk
A Rába Nyrt. hétfői rendkívüli közgyűlésén megújította a társaság vezető testületeit, módosította a részvénytársaság alapszabályát és... Teljes cikk
- Eddig lehet jelentkezni az országos szakmai versenyekre 3 hónapja
- Ekkora munkaügyi bírságot szabtak ki az építőiparban dolgozó cégekre 2024-ben 4 hónapja
- Ne szimfóniát komponáljon, hanem teregesse ki a ruhát az AI 5 hónapja
- Vezetőváltás a Grant Thornton élén 6 hónapja
- A 20 legbefolyásosabb magyar HR vezető 2025-ben: Simon Csilla, Magyar Posta Zrt. 7 hónapja
- Még várják a jelentkezőket a Nyári diákmunka programra 7 hónapja
- Megnyílt a 155 milliárd forintos keretösszegű vállalkozói program 8 hónapja
- Az orvostudomány és a pszichológia kiemelkedő személyiségei – 1. rész 9 hónapja
- Döntött a bíróság: Jogilag mindegy, hogy a tanár tiltakozik vagy részegen otthon marad – kirúgható 9 hónapja
- Ő kapta az Év Menedzsere Díjat 9 hónapja
- Béremelést kapnak a falvak és kistelepülések köztisztviselői 10 hónapja

Filmek a munka valóságáról: sztrájktól a szellemírásig