Lehet, hogy sosem derül ki, miért történt a buszbaleset
Az objektív bizonyítékok gyakorlatilag megsemmisültek a baleset helyszínén - mondta Óberling József rendőr ezredes.
MTI
- 2026.01.28Vezetés- és szervezetfejlesztés szakmai konferencia Bokor Attila Aranykalitkában című kutatásának harmadik fejezetéhez érkeztünk, amely ötven vezetői életúton keresztül három évtized szervezeti és vezetői tapasztalatát mutatja be. Az OD Partner is mérföldkőhöz érkezett: 30 évesek lettünk. Kinyitjuk szakmai műhelyünket és megosztjuk, hogyan gondolkodunk vezetésről, szervezetről, és aktuálisan milyen témákban mélyedünk el.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!
Részletek
Jegyek
- 2026.02.11HR 2026 – kevesebb mozgástér, nagyobb elvárások? - Mit léphet a HR, ha mégis üzleti hatást akar elérni? Egy intenzív, interaktív délelőtt HR- és vállalati vezetőknek, ahol nagymintás regionális kutatások eredményeit mutatjuk meg: hol tart a magyar HR, és milyen 3–5 prioritással lehet 2026-ban is mérhető üzleti hatást elérni. Kerekasztal és kiscsoportos munka várja a HR-vezetőket a HR öt kritikus területén, felkészülve 2026 legtöbbet hozó HR-fejlesztéseire.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
Megkezdte a toborzást a szingapúri Vulcan Shield Global (VSG) új békéscsabai székhelyére, eddig csak magyar jelöltekkel beszélgettek - közölte a... Teljes cikk
A SZÉP-kártya novemberben is a belföldi turizmus egyik legfontosabb hajtóereje volt: a költések összege mintegy 33,2 milliárd forintot tett ki, ami... Teljes cikk
A NAV ismét közzétette azt is, hogy kik azok az adózok, akik nem felelnek meg a rendezett munkaügyi kapcsolatok követelményének. Teljes cikk
- Mégsem menesztik a Szinyei Merse Pál Gimnázium igazgatóját 9 éve
- Pihennie kell a sofőröknek - nem mehetnek éjszaka az iskolai buszok 9 éve
- Munkások utaztak az árokba borult buszon 9 éve
- Mégsem gyanúsított a túlélő buszsofőr 9 éve
- Vádat emeltek a túlélő buszsofőr ellen 9 éve
- A buszvezető lehet az egyik, még olasz kórházban kezelt túlélő 9 éve
- Sítáborok szervezéséről kért információkat a Klebelsberg Központ 9 éve
- Nincs műszaki hibára utaló jel és féknyom 9 éve
- Durrdefektre gyanakodnak a buszsofőrök volt kollégái 9 éve
- A veronai buszbalesetről: Hosszú munka a trauma feldolgozása 9 éve
- Gyászolja Magyarország a veronai buszbaleset áldozatait 9 éve

A tudás törvényei: a megértés kulcsa