Megváltozott munkaképességű embereket foglalkoztatna? Pályázzon!
Pályázatot hirdet a Szociális és Családügyért Felelős Államtitkárság a megváltozott munkaképességűek foglalkoztatását elősegítendő.
A felhasználható forrás mértéke: 620 millió forint. A támogatást az Emberi Erőforrások Minisztériuma nyújtja, a pályázati eljárást lebonyolító szervezet a Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal (NRSZH) - íjra honlapján a minisztérium.
A támogatás feltétele, hogy a munkáltatónál a megváltozott munkaképességű munkavállalók havi létszáma a 30 főt elérje, vagy arányuk az összes munkavállalóhoz képest a 25 százalékot meghaladja. A pályázó új vagy átalakított munkahelyenként 2 240 ezer forint támogatást igényelhet.
A pályázatot elektronikus úton kell benyújtani az NRSZH pályázatkezelő rendszerén keresztül.
Benyújtási határidő 2013. október 24.
A pályázati dokumentáció letölthető az NRSZH honlapjáról. Információ kérhető: a 06-1-462-6603 telefonszámon. Az elektronikus pályázatkezelő rendszer ezen a linken érhető el.
- 2026.01.09Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben. A konferencia ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A program és a regisztráció a jegyek menüpont alatt.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.28Vezetés- és szervezetfejlesztés szakmai konferencia Bokor Attila Aranykalitkában című kutatásának harmadik fejezetéhez érkeztünk, amely ötven vezetői életúton keresztül három évtized szervezeti és vezetői tapasztalatát mutatja be. Az OD Partner is mérföldkőhöz érkezett: 30 évesek lettünk. Kinyitjuk szakmai műhelyünket és megosztjuk, hogyan gondolkodunk vezetésről, szervezetről, és aktuálisan milyen témákban mélyedünk el.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!
Részletek
Jegyek
- 2026.01.31Vállalati szimuláció Valós piaci helyzetben egy-egy döntés meghozatalakor helyt kell állnia mind vezetői, mind kontrolleri képességeinknek. Mennyivel egyszerűbb lenne, hogyha mi is úgy gyakorolhatnánk, mint egy pilóta, aki éles felszállás előtt, a szimulátorban tanulja meg a vezetést, míg kellő rutinra tesz szert. Ez megvalósítható ma már az üzleti életben is.
Részletek
Jegyek
Eredetileg kétmilliárd forintos kerettel írták ki a Munkakörülmények fejlesztése című pályázati felhívás első ütemét a kis- és közepes... Teljes cikk
Nemzetközi együttműködésben ingyenes képzéseket tart az Ipartestületek Országos Szövetsége (IPOSZ) a mesterséges intelligenciáról és a... Teljes cikk
Középiskolások és pedagógusok jelentkezését is várják újra a Moholy-Nagy Művészeti Egyetem (MOME) Tiéd a holnap – A jövő kreatív... Teljes cikk
- "Nem hirtelen vágtam el a köldökzsinórt" - Hogyan segít a kismama-szövetkezet visszatérni a munka világába? 1 hete
- Túl sokan betegednek bele a munkába – a szakértők szerint itt a határ 2 hete
- „Nettó 297 ezerből nem lehet megélni” – drámai munkaerőhiányra figyelmeztet a szakszervezet 2 hete
- Nem az anyaság tör meg egy karriert – hanem a rendszer, amely nem segít visszatérni 3 hete
- Az amerikai dolgozók több mint fele saját zsebből fizeti a képzéseket, amiket munkáltatója nem áll 4 hete
- Indul a Demján Sándor 1+1 program második üteme 4 hete
- Már több mint ötezer nyertesnek utaltak támogatást a vállalati e-autó programban 4 hete
- Ezek a rendvédelmi dolgozók kapnak lakhatási támogatást 4 hete
- Támogatás, nem sajnálat: így álljunk a mellrákkal küzdő munkatársaink mellé 1 hónapja
- Vissza az irodába és vissza a múltba - miért kezdenek főnökösködni a vezetők? 1 hónapja
- Évi 1 millió forint ingyenpénz lakásra - itt vannak az Otthontámogatás részletei! 1 hónapja
Mi történne, ha egy napra minden nő szabadságra menne?