Munkástanácsok: a növekvő gazdaság nyomán nőnek a reálkeresetek
A 20-64 éves korosztálynál 83 százalékos a foglalkoztatás mértéke - tájékoztatott Palkovics Imre.
Ezzel párhuzamosan történelmi csúcsra ért a foglalkoztatás mértéke, amely a 20-64 éves korosztály tekintetében 83 százalékos, vagyis csaknem a teljes foglalkoztatásnak felel meg - közölte Palkovics Imre. Ugyanakkor a bruttó havi bér elérte a 367 800 forintot, ami tartalmazza a közfoglalkoztatottak keresetét is - tette hozzá a szakszervezeti vezető.
MTI
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
Debrecen déli ipari övezetében, egy Jedlik Ányos utcai gyárhoz riasztották a tűzoltókat szerda este Debrecenben - tájékoztatta a hajdú-bihari... Teljes cikk
Míg 2018-ban 740 ezren igényelték az szja-bevallás tervezetének postai kiküldést, addig 2025-ben már csak 75 ezren éltek ezzel a lehetőséggel. Egyre... Teljes cikk
Több mint 200 dolgozó elbocsátásáról szóló hírek miatt szólította fel nyilvánosan az OTP Bank elnökét, Csányi Sándort a leépítések... Teljes cikk
- Bértáblák 2026 1 hónapja
- A bruttó átlag- és mediánkereset alakulása 2024-ben 2 hónapja
- Járási szintű bruttó átlagkeresetek - grafikon 3 hónapja
- A bértranszparencia a bizalom eszköze, nem puszta megfelelés 3 hónapja
- A nettó átlag- és mediánkereset szektoronként 3 hónapja
- Így emelkedett a reálkereset tavaly óta - Megérkeztek a KSH adatai 3 hónapja
- Ennyit keresnek az NFL pompomlányai 4 hónapja
- A reálkeresetek változása az előző évekhez képest - grafikon 5 hónapja
- Nagy Márton jövőt épít, Varga Mihály inflációval küzd – kettős kép a magyar gazdaságról 6 hónapja
- Egy ország, két világ – elképesztő különbségek a német bérekben 6 hónapja
- Az átlag-, és a reálkeresetek alakulása Magyarországon - grafikon 6 hónapja
Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben