Nagykabátban és a fürdőköpenyben melegítettek NB1-es focistáink
Fürdőköpenyben és fölhajtott gallérú nagykabátban melegítenek a tartalékok a szünetben, ez azért jelez valamit. Hányan hány évtizede próbálják megmagyarázni miért beteg a magyar futball? Erre most egy kordokumentum ad választ. Nézzenek meg a Vasas-Ferencváros 30 évvel ezelőtti meccséből 30 másodpercet Vitray Tamás közvetítésében.

"Ha meg akarjuk fejteni, hogy mi minden baj van a magyar labdarúgással, lehet, hogy túlzás, de mégis, hogy ha fürdőköpenyben és nagykabátban melegítenek a tartalékok a szünetben, fölhajtott gallérú nagykabátban, mint itt a levonulók, azért az is jelez valamit. Valahogy a hozzáállásnak a minimuma, mondjuk, hogy ledobnám a kabátomat és természetesen a fürdőköpenyemet."
Az MLSZ TV Archívon megtekinthető a Ferencváros 3-2-es győzelmét hozó mérkőzés 9 perces összefoglalója. A fürdőköpenyesés nagykabátos focisták 5,45-nél láthatók.
Fotó: Pixabay