- 2026.05.20Pannon HR Konferencia Debrecen Célunk, hogy lehetőséget biztosítsunk a HR-es közösségnek, hogy megvitassák az aktuális kihívásokat, trendeket, valamint hogy szakmai újdonságokkal ismerkedhessenek meg.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.31Az Év Felnőttképzője 2026. - Páyázzon! A HR Portal által alapított díj célja, hogy láthatóvá tegye azokat a felnőttképző intézményeket, amelyek mérhető eredményekkel és valódi munkaerőpiaci hatással dolgoznak.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Mi tesz egy tréninget valóban hatékonnyá 2026-ban? Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek
További cikkek
Amit érdemes csinálni, azt érdemes jól csinálni! - Lord Chesterfield
Amit érdemes csinálni, azt érdemes jól csinálni! - Lord Chesterfield Teljes cikk
Ha teljes sötétség vesz körül, nem tehetsz mást, mint ülsz és vársz, hogy a szemed hozzászokjon. - Murakami Haruki
Ha teljes sötétség vesz körül, nem tehetsz mást, mint ülsz és vársz, hogy a szemed hozzászokjon. - Murakami Haruki Teljes cikk
Ha rajtad kívül álló dolgok bántanak, nem ők zavarnak téged, hanem a saját, róluk alkotott ítéleted (...) - M. Aurelius
Ha rajtad kívül álló dolgok bántanak, nem ők zavarnak téged, hanem a saját, róluk alkotott ítéleted (...) - M. Aurelius Teljes cikk
Kapcsolódó hírek
- Nem csak a Z, minden generáció szereti a rugalmas munkavégzést 1 éve
- Személyi változás a debreceni Vitesco Technologies élén 2 éve
- Így változott a dolgozók és a munkaadók viszonya a V4 országokban 2 éve
- Új vezető a makói Continental gyár élén 2 éve
- Változások az OTP-pénztárak vezetésében 2 éve
- Jubileumi HR konferencia a Debreceni Egyetemen 2 éve
- Hamarosan leköszön a Szallas.hu Zrt. vezérigazgatója 2 éve
- A Debreceni Egyetem hallgatója nyerte a nemzetközi pénzügyi befektetési versenyt 2 éve
- Szelídültek vagy vadabbak lettek az informatikusok bérigényei? 2 éve
- Új vezető a Mondelez Hungária élén 3 éve
- A téli szünetig sztrájkolnak egy gimnázium pedagógusai 3 éve

Milyen tanulságokat rejt a HR számára egy extrém csapatépítő?