Sikerrel zárult az V. ELTE Virtuális Állásbörze
Az ELTE Karrierközpont november 11-13. között ötödik alkalommal rendezte meg a Virtuális Állásbörzét. Az ELTE karrier platformján rekordszámú, 74 munkáltató virtuális standjánál összesen mintegy 1800, a fiatal egyetemistákat és frissdiplomásokat megcélzó pozícióból lehetett válogatni.
A virtuális állásbörze rugalmasabban látogatható, mint a hagyományos állásbörzék, így azok számára is lehetővé válik a karrierépítéssel és az álláskereséssel kapcsolatos tájékozódás, akik személyesen nem tudnak részt venni ilyen típusú rendezvényeken. A felhasználók több mint 15 százaléka mobileszközről böngészett, valamint nemcsak Magyarországról regisztráltak, érkeztek felhasználók az Egyesült Királyságból és az Amerikai Egyesült Államokból is.
Érdekesség, hogy a leglátogatottabb a CivilJOB és az Amerikai Nagykövetség standja volt, amelyek nem hagyományos álláshirdetésekkel jelentek meg, inkább szakmai gyakorlati helyeket és társadalmi munkával kapcsolatos pozíciókat kínáltak. A börzén olyan nagy, elismert cégek is részt vettek, mint a Bosch, az EY, az Ericsson, az IBM, a Decathlon, a HAYS, a Kelly Services, az ExxonMobil, vagy a Trenkwalder.
- 2026.05.20Pannon HR Konferencia Debrecen Célunk, hogy lehetőséget biztosítsunk a HR-es közösségnek, hogy megvitassák az aktuális kihívásokat, trendeket, valamint hogy szakmai újdonságokkal ismerkedhessenek meg.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.31Az Év Felnőttképzője 2026. - Páyázzon! A HR Portal által alapított díj célja, hogy láthatóvá tegye azokat a felnőttképző intézményeket, amelyek mérhető eredményekkel és valódi munkaerőpiaci hatással dolgoznak.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Mi tesz egy tréninget valóban hatékonnyá 2026-ban? Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek
Az alkalmazotti adatvédelem már nem csupán technikai háttérfeladat, hanem központi szerepet kap a munkaerő-menedzsmentben és a bizalomépítésben. A... Teljes cikk
A mesterséges intelligencia térnyerése átalakítja a munka világát, és új kihívásokat, valamint lehetőségeket teremt a teljesítményalapú... Teljes cikk
A május 20-i határidő előtt már egymillió adózó elintézte a bevallását. Pénteken a NAV Dózsa György úti ügyfélszolgálata 18 óráig lesz... Teljes cikk
- Óriási állásbörze jön Békéscsabara – itt toboroz a Vulcan Shield Global 2 hónapja
- Tinder lett az új LinkedIn? Így vadásznak állásra a társkeresőkön 2 hónapja
- Az álláskeresők aránya Magyarországon 2025 szeptemberében - grafikon 3 hónapja
- 6 ezerrel kevesebb regisztrált álláskereső januárban – mi állhat mögötte? 3 hónapja
- Kinek jár és mennyi a nyugdíj előtti álláskeresési segély? 3 hónapja
- Az egy éven túl nyilvántartott álláskeresők aránya 2024-ben - grafikon 3 hónapja
- Az álláskeresők aránya a munkavállalási korú népességhez viszonyítva - grafikon 4 hónapja
- Sokan terveznek új állást keresni 2026-ban, de kemény lesz a verseny 4 hónapja
- A budapesti álláskeresők száma és változása 2024 és 2025 között 5 hónapja
- Az álláskeresők számának változása a fővárosban - grafikon 6 hónapja
- Az álláskeresők száma a magyar vármegyékben - grafikon 6 hónapja

Milyen tanulságokat rejt a HR számára egy extrém csapatépítő?