Szakmai kollégiumba tömörültek budapesti autósiskolák
Szakmai kollégiumot hozott létre - Gépjármű Oktatók Szakmai Kollégiuma néven - a fővárosi szakoktatók és autósiskolák egy szakmailag elkötelezett csoportja.
Az elnökség célkitűzése a közlekedési kultúra fejlesztése, a járművezető képzés színvonalának emelése, a közlekedési hatóságok munkájának segítése, továbbá a képzésben résztvevők munkakörülményeinek javítása. Az alapítók úgy vélik, hogy aktív közreműködésük az iparkamarán keresztül jelentősen fejlesztheti a közúti közlekedés biztonságát és szakmájuk elismertségét.
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
Van olyan ország az EU-n belül, ahol több mint négyszer magasabb minimálbérrel számolhatnak a dolgozók, mint más tagországokban. Teljes cikk
A NAV ellenőrei számos helyszínen vizsgálják majd többek között az alkalmazottak bejelentését is. Teljes cikk
Egy friss kimutatás szerint egy átlagos munkavállaló évente kétszer annyi megbeszélésen vesz részt, mint két évvel ezelőtt, ami a koncentrált... Teljes cikk
- Hogyan lesz a vállalati kultúra a megtartás egyik legerősebb eszköze? - aki válaszol Plósz Orsolya 4 hete
- Melyik EU-s országban a legmagasabb a kultúra területén dolgozók aránya? - grafikon 4 hete
- Mi történik valójában egy szupervízión? 1 hónapja
- Hogyan élhet túl a tanulás kultúrája egy rövid távra hangolt világban? 3 hónapja
- A jövő tetőboxa: több út, kevesebb gond 3 hónapja
- Nincs megállás – hogyan fejlesszük a szervezetünket, hogy jövőálló legyen? 3 hónapja
- Hogyan teheted vonzóbbá a munkahelyedet a digitális térben? 4 hónapja
- 15 százalékkel emelkednek a bérek ebben az ágazatban 4 hónapja
- Vissza az irodába és vissza a múltba - miért kezdenek főnökösködni a vezetők? 4 hónapja
- Szakmai karrier és anyagi támogatás egyben: új ösztöndíjprogram indul 4 hónapja
- Új korszak a munkahelyeken: a dolgozók és a főnökök is csak túlélni akarnak 5 hónapja
Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben