Új elnök a Global Payments Europe élén
A Global Payments Inc. (NYSE:GPN), a világ elektronikus fizetési megoldásainak vezető szolgáltatója ma bejelentette, hogy James R. Hicks-et nevezi ki a prágai székhelyű Global Payments Europe, s.r.o. elnökévé. James Hicks az elmúlt időszakban a Global Payments kanadai kirendeltségének marketingért és termékfejlesztésért felelős alelnöke volt.
"Nagyon örülök, hogy James-t a Global Payments Europe csapatában üdvözölhetem" - mondta Carl Williams, a Worldwide Payment Processing, Global Payments Inc. elnöke. "Az ő ismeretei, tapasztalatai és vezetői képességei kitűnően egészítik ki vállalatunk meglévő erőforrásait Európában, és elkötelezettsége segít abban, hogy továbbra is az eddigiekhez hasonló kiváló eredményeket érhessünk el."
- 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.21Fókuszban a "Hard HR" A workshop során a NIVEUS | PAYROLL és a NIVEUS | LEGAL szakértői a munkavállalói életciklus mentén haladva tekintik át a legfontosabb foglalkoztatási helyzeteket, a belépéstől kezdve a foglalkoztatás különböző szakaszain át egészen a kilépésig. Minden egyes ponton kiemelik azokat a kritikus jogi, adózási és bérszámfejtési kérdéseket, amelyek közvetlenül hatnak a HR döntéseire.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.31Az Év Felnőttképzője 2026. - Páyázzon! A HR Portal által alapított díj célja, hogy láthatóvá tegye azokat a felnőttképző intézményeket, amelyek mérhető eredményekkel és valódi munkaerőpiaci hatással dolgoznak.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Mi tesz egy tréninget valóban hatékonnyá 2026-ban? Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek
2026. április 1-jétől Bobor Roland veszi át a Nestlé szerencsi és diósgyőri gyárainak vezetését. Az immár 15 éve a Nestlénél dolgozó, számos... Teljes cikk
A szakembert határozatlan időtartamra nevezték ki vezérigazgatónak. Teljes cikk
Személyi változás történt a Shopfully magyarországi vezetésében: Zsatkulák István, a vállalat hazai ügyvezetője távozik pozíciójából, és a... Teljes cikk
- "Ha meg akarod szólítani az embereket, ne küldj emailt, hívd fel őket!" – James Reed HR-tanácsai az AI korában 5 hónapja
- Az Arval új vezetője: Kádár István a globális operációk élén 7 hónapja
- Idén minden eddiginél korábban jött el a túlfogyasztás napja 9 hónapja
- Itt a toplista! Ezekben az országokban nem uralja a munka az életet – hogy áll Magyarország? 10 hónapja
- Átadták az akkumulátor-alkatrészgyárat - 60 új munkahely jött létre 12 hónapja
- Sokkoló számok: nagyot esett a dolgozói és a vezetői elköteleződés 12 hónapja
- Fiatalok foglalkoztatását segítő szervezeteket támogat a Citi 1 éve
- Mi tartja vissza a nőket a vállalkozás-indításban? 1 éve
- Új vezérigazgató a Morgan Stanley-nél 1 éve
- 134 év múlva lehetnek egyenlőek a férfiak és a nők 1 éve
- Brit szakember lett a Dreher Sörgyárak új vezérigazgatója 2 éve

Milyen tanulságokat rejt a HR számára egy extrém csapatépítő?