Új HR igazgatót igazolt a LogMeIn
A magyar alapítású, mára globálisan is meghatározó IT vállalattá fejlődött LogMeIn új vezetővel bővítette hazai menedzsmentjét. Erdelics Tímea az Avis Budget Group BSC HR igazgatói pozíciójából váltott céget és iparágat, hogy tovább erősítse a LogMeIn hazai fejlesztőközpontjának vezetését - derül ki a cég sajtóközleményéből.
„Megtisztelő részt venni az egyik legsikeresebb magyar vonatkozású IT cég vezetésében és tovább építésében. A hazai 400 fős központ a LogMeIn nemzetközi ökoszisztémájában is kulcsszerepet játszik, a vállalat legfontosabb termékeit fejlesztik itthon. Ezért különösen izgalmas szakmai kihívás a legjobb szakemberek bevonzása és fejlesztése, valamint egy, a lokális egyediséget figyelembe vevő cégkultúra meghonosítása. ” - emelt ki a számára fontos területeket Erdelics Tímea.
Erdelics Tímea nem kizárólag a HR terület hazai irányításáért felel, de a magyar operáció társügyvezetői feladatait is ellátja Láng Andrással, a cég technológiai alelnökével karöltve.
„A LogMeIn HR irányú céljai között kiemelt szerepet kap a támogató, felhatalmazó, konszenzuson és a különböző vélemények figyelembevételén alapuló vállalati kultúra építése, ami vonzza a proaktív, együttműködő és önmotivált embereket és egy agilis, kreatív közeget hoz létre. Ahhoz, hogy vonzó munkáltató maradjunk az állandó növekedés és a felvásárlások kultúrát alakító hatása mellett is, egy tudatosabb, összehangolt vezetést kezdtünk el építeni, ahol az innováció és a hatékonyság együtt tud működni. Hiszem, hogy ma a tudatos, hiteles és emberi vezetői kultúra kialakítása az egyik legfontosabb cél a munkatársi elkötelezettség terén.” -tette hozzá a frissen kinevezett szakember.
- 2026.04.24Pannon HR Konferencia Székesfehérvár Tavaszi Pannon HR Konferenciánkon Székesfehérváron, ahol ismét neves előadókkal, érdekes és aktuális témákkal készülünk. Amikor a döntéseknek súlya van – felelősségvállalás kultúrája a vezetésben és HR-ben
Részletek
Jegyek
- 2026.05.20Pannon HR Konferencia Debrecen Célunk, hogy lehetőséget biztosítsunk a HR-es közösségnek, hogy megvitassák az aktuális kihívásokat, trendeket, valamint hogy szakmai újdonságokkal ismerkedhessenek meg.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.31Az Év Felnőttképzője 2026. - Páyázzon! A HR Portal által alapított díj célja, hogy láthatóvá tegye azokat a felnőttképző intézményeket, amelyek mérhető eredményekkel és valódi munkaerőpiaci hatással dolgoznak.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Mi tesz egy tréninget valóban hatékonnyá 2026-ban? Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek
Rubovszky Ritát, a Ciszterci Iskolai Főhatóság főigazgatóját kérte fel a Tisza Párt oktatási miniszternek – értesült több, egymástól... Teljes cikk
Poórné Fejes Marianna HR igazgatóként csatlakozott a vállalathoz. Teljes cikk
Távozik Szászi István, a Bosch-csoport magyarországi és Adria régió vezetője, aki a Budapesti Fejlesztési Központ irányításáért is felelt, a... Teljes cikk
- Váratlan név bukkant fel az oktatási miniszteri posztra 6 napja
- A legjobb vezetők néha hallgatnak: ezért kell több csend a meetingeken 7 napja
- Waberer's HR: Női kvóta, sofőrhiány és a munkaerőpiaci kihívások 1 hete
- "Távozzanak!" – vezetőcseréket sürgetett Magyar Péter győzelmi beszédében 1 hete
- Megvan a Bonafarm új HR igazgatója 2 hete
- Egy láthatatlan gépezet kulcsszereplője: mi az a menedzsmentkapitalizmus? 2 hete
- Személyi változások a magyarországi Bosch-csoportnál 3 hete
- A legjobb vezetők néha a legrosszabb emberek? A nárcizmus rejtett ára 3 hete
- Szervezeti átalakítással erősít a WING: új vezetési struktúra áprilistól 3 hete
- Új igazgató a Nestlé szerencsi és diósgyőri gyáránál 4 hete
- Új vezérigazgató a Glosternél 4 hete

Milyen tanulságokat rejt a HR számára egy extrém csapatépítő?