kapubanner for mobile

Új logisztikai központot épít a UPS Magyarország Vecsésen

Új logisztikai központot épít kétmillió dollárból a UPS Magyarország Vecsésen, a beruházás a cég 2019-ig tartó 2 milliárd dollár értékű európai befektetési tervének részeként valósul meg - közölte a UPS Magyarország Kft. hétfőn.

Az új központ 5200 négyzetméteres munkaterülettel rendelkezik majd, ez közel a háromszorosa a jelenlegi vecsési létesítmény alapterületének, feldolgozási kapacitása pedig csaknem eléri a 3000 darab csomagot óránként - tették hozzá.

A fejlesztés révén a UPS Magyarország kiscsomag-üzletág és a teheráru-üzletág központjai egyetlen létesítménnyé olvadnak össze, így a cég több mint 140 alkalmazottat foglalkoztat majd egy helyen. A központok személyzete 2016 decemberében költözhet az új épületbe, amely 2017 januárjától üzemel majd.

A közlemény idézi Jim Kearney, a UPS magyarországi vezetőjét, aki kifejtette: ez a beruházás bizonyítja a UPS elkötelezettségét Magyarország iránt, és a vállalat magyar gazdaságba vetett bizalmát.

A UPS 1989-ben az In Time Kft. szállítási szolgáltató képviseletén keresztül lépett a magyar piacra. Saját leányvállalatát 1997 novemberében alapította meg. 2013-ban, a UPS felvásárolta a Cemelog Zrt.-t, Közép- és Kelet-Európa legnagyobb gyógyszer-logisztikai vállalatát.

A UPS több mint 350 embert foglalkoztat Magyarországon hét létesítményében, szállítmányozási flottája közel 80 járművel rendelkezik, kiscsomag-szállítást, ellátásilánc-megoldásokat és gyógyszerlogisztikai-szolgáltatásokat nyújt.

A UPS globális piacvezető logisztikai cég, az atlantai székhelyű vállalat több mint 220 országban és körzetben van jelen.

  • 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.04.23BGE Állásbörze SPÓROLJ IDŐT ÉS ENERGIÁT! Érd el a BGE összes karának hallgatóit egyetlen nap alatt!info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.05.08Benchmarking képzés A képzés során a résztvevők megismerik a benchmarking alkalmazásában rejlő lehetőségeket és konkrét gyakorlati példákon és feladatokon keresztül sajátíthatják el a benchmarking alkalmazásához szükséges legfontosabb ismereteket és készségeket, amiket azután a saját szervezetüknél is képesek lesznek alkalmazni. info button Részletek ticket button Jegyek
További cikkek
Kiderült: ennyit visznek haza az Audi dolgozói Győrben

Az Audi Hungariánál megszületett az új, két évre szóló bérmegállapodás, amely egyszeri, akár egymillió forintos kifizetést is tartalmaz. Bár... Teljes cikk

Miért fóliázza le a dolgozók telefonját a CATL Debrecenben?

A debreceni CATL hétfőtől lefóliázta volna a dolgozók mobiltelefonjait, ám a beléptetésnél ellenállásba ütközött az intézkedés. A cég szerint... Teljes cikk

150 új munkahely Napkoron a milliárdos beruházás nyomán

Százötven új munkahelyet hoz létre a hazai tulajdonú Metal Kingdom Kft. friss, 7,5 milliárd forint értékű beruházása Napkoron - közölte... Teljes cikk