Új régiós vezető a HP-nál

A HP Személyi Számítógépek Üzletág Nagyvállalati és Kormányzati részleg közép- és kelet-európai régióért felelős kereskedelmi igazgatójává nevezték ki Gál Tamás Imrét, áll a lapunknak eljuttatott közleményben.

A szakember eddig a hazai Nagyvállalati és Kormányzati részleg (Corporate, Enterprise & Public business, CEP) kereskedelmi igazgatói pozícióját töltötte be.

Gál Tamás Imre diplomázása óta, mintegy 15 éve dolgozik a HP Magyarországnál. A szakember számos kereskedelmi pozíció betöltése után 2004-ben lett a hazai HP CEP üzletágának vezetője. Az eltelt 15 évben a szakember szerteágazó fogyasztói irányú kereskedelmi tapasztalatokat szerzett, s ezért érdemelte ki a régiós posztot, írják a sajtóanyagban.

A szakember a Budapesti Közgazdaságtudományi Egyetemen végzett információgazdálkodás és alkalmazott statisztika szakirányokon. Gál a jövőben is Budapestről végzi feladatát, s utódlásáig eddigi feladatait is ellátja.

Új pozíciójában feladata lesz a régiós eladási tervek elkészítése és azok végrehajtása, az országok kereskedelmi csapatainak irányítása, illetve az üzletág céljainak elérése.
  • 2026.01.28Vezetés- és szervezetfejlesztés szakmai konferencia Bokor Attila Aranykalitkában című kutatásának harmadik fejezetéhez érkeztünk, amely ötven vezetői életúton keresztül három évtized szervezeti és vezetői tapasztalatát mutatja be. Az OD Partner is mérföldkőhöz érkezett: 30 évesek lettünk. Kinyitjuk szakmai műhelyünket és megosztjuk, hogyan gondolkodunk vezetésről, szervezetről, és aktuálisan milyen témákban mélyedünk el.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.02.11HR 2026 – kevesebb mozgástér, nagyobb elvárások? - Mit léphet a HR, ha mégis üzleti hatást akar elérni? Egy intenzív, interaktív délelőtt HR- és vállalati vezetőknek, ahol nagymintás regionális kutatások eredményeit mutatjuk meg: hol tart a magyar HR, és milyen 3–5 prioritással lehet 2026-ban is mérhető üzleti hatást elérni. Kerekasztal és kiscsoportos munka várja a HR-vezetőket a HR öt kritikus területén, felkészülve 2026 legtöbbet hozó HR-fejlesztéseire.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál. info button Részletek ticket button Jegyek