Visszavonta leépítési bejelentését a Generali
A Generali osztrák divíziójának vezetősége bejelentette, mégsem fogja realizálni a korábban bejelentett létszámleépítését, amelytől mindezidáig 5000 alkalmazott dolgozott bizonytalanságban.
- 2026.05.20Pannon HR Konferencia Debrecen Célunk, hogy lehetőséget biztosítsunk a HR-es közösségnek, hogy megvitassák az aktuális kihívásokat, trendeket, valamint hogy szakmai újdonságokkal ismerkedhessenek meg.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.21Fókuszban a Hard HR A workshop során a NIVEUS | PAYROLL és a NIVEUS | LEGAL szakértői a munkavállalói életciklus mentén haladva tekintik át a legfontosabb foglalkoztatási helyzeteket, a belépéstől kezdve a foglalkoztatás különböző szakaszain át egészen a kilépésig. Minden egyes ponton kiemelik azokat a kritikus jogi, adózási és bérszámfejtési kérdéseket, amelyek közvetlenül hatnak a HR döntéseire.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.31Az Év Felnőttképzője 2026. - Pályázzon! A HR Portal által alapított díj célja, hogy láthatóvá tegye azokat a felnőttképző intézményeket, amelyek mérhető eredményekkel és valódi munkaerőpiaci hatással dolgoznak.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Mi tesz egy tréninget valóban hatékonnyá 2026-ban? Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek
Bővíti munkavállalói létszámát a közelmúltban megvásárolt makói gyáregységében a fenntartható alumíniumcsomagolásokat világszerte gyártó... Teljes cikk
Az új vezérigazgató érkezése után újabb költségcsökkentési hullám indul a Disney-nél: akár ezer dolgozótól is megválhat a médiavállalat,... Teljes cikk
A múlt héten már komoly fennakadásokat okozó sztrájkok után hétfőn és kedden is folytatódik a munkabeszüntetés a Lufthansa-csoportnál: ezúttal a... Teljes cikk
- Új szervezeti struktúrát vezet be a nemzetközi Generali Csoport 2 éve
- Generali: ma már szinte nincs vonzó juttatási csomag egészségbiztosítás nélkül 3 éve
- Újra a Generali Csoport CEO-ja a biztosítási szektor legjobb vállalatvezetője 3 éve
- Központban a munkavállalói jólét: Április végéig jelentkezhetnek a kkv-k a Generali pályázatára 3 éve
- A magán egészségbiztosítás előnyei: miért érdemes ezt választani? 4 éve
- Új régiós vezetőt jelentett be a Generali 4 éve
- Kis- és középvállalkozásokat támogat fenntarthatósági pályázatával a Generali 4 éve
- Mennyibe kerül az egyetemista taníttatása? 7 éve
- A jövő toborzása a megtartás 7 éve
- A jövő toborzása a megtartás 7 éve
- Aktív munkatársak - kiegyensúlyozott vezetők 8 éve

Amikor a HR ég ki: miért hagyják el a szakemberek a pályát?