A világ változik, mi is - Új dimenziók a hazai HR világában
Több mint 70 kiállító, több mint 100 előadás a HR szolgálatában- ez a 14. Personal Hungary! Egy hely, ahol bemutatkoznak a nemzetközi szakmai trendek, egy hely, ahol ott lesz mindenki, aki számít a szakmában…
Az idei rendezvény szupersztárja Shivani Mair, aki a Johnson and Johnson Learning & Development managere, a Creative By Nature Ltd. Certified Coacha. November 15-én olyan információkat tudhatnak meg tőle, amelyet az Egyesül Királyság kormányának tagjai, a BBC újságírói és az MTV televíziós csatorna munkatársai is sikerrel építettek be mindennapjaikba.
Velünk tart még Matthias Wolf, a Firstbird egyik alapítója, aki bemutatja a résztvevők számára, hogy mi a leghatékonyabb toborzási csatorna, valamint meglátogatja a rendezvényt Galambos Márton és mesél a magyar Forbes sztoriról.
Gondolta volna, hogy a popszakmában is szükséges minden, amit egy jó HR szakember a saját vállalatánál tesz? Nagy Feró és Pierrot előadásaiban minden bizonnyal hasznos információkra tesz szert a publikum. Miként lehet egy merev oktatási rendszerből innováció útján izgalmas és újszerű oktatási módszer? Aki kérdez: Szabó Zsófia, a Personal Hungary Változásmenedzsment szakértője; aki válaszol: Balatoni József avagy Jocó bá alias A tetkós történelemtanár.
Rajtuk kívül természetesen ebben az évben is megtiszteli a rendezvényt a híres professor duó, Dr. Baracskai Zoltán és Dr. Mérő László párosa.
Az interaktív HR élmÉNy biztosítéka a Touch & Play kialakítás. Egyes kiállítóink standjaikat az érzékek szolgálatába állítják, hiszen mi tenne nagyobb hatást az érdeklődőkre, minta az, ha azonnal kipróbálhatnak valamit? A tesztelés alatt azonnal létrejön a kapcsolat a két fél között, ráadásul az is kiderül, mennyire lehet hasznos a gyakorlatban az adott termék vagy szolgáltatás. Ennek köszönhetően kiküszöbölhető a „zsákbamacska-érzés”: mindenki azt kapja, amire számít. Ez pedig a hosszútávú, stabil partneri kapcsolat alapja.
A munkáltató márka pozicionálása kiemelt figyelmet kap az idei kiállításon. Piacvezető cégek képviselői osztják meg tapasztalataikat az Employer Branding Stage-en, a Personal Hungary egyik legnagyobb innovációján.
Az innovációközpontú programok hatékony, informatív és interaktív módon hozzák össze a humánerőforrás szakma képviselőit. A Networking Estenkifejezetten a kapcsolatépítés jegyében zajlik minden, hiszen a legjobb munkakapcsolatok kötetlen beszélgetések során alakulnak ki.
Hiszünk az emberi kapcsolatok erejében. Hiszünk az innovációk nyújtotta lehetőségekben. Hiszünk a HR szakma jövőjében.
Szeretettel várjuk az idei Personal Hungary Szakkiállításon november 15-én és 16-án a Millenáris B épületében! Regisztráljon online, és jöjjön el féláron!
- 2025.10.01HVG Állásbörze 2025 Toborozz országosan 3 nap alatt - online, foglalj virtuális standot!
Részletek
Jegyek
- 2025.10.07Óbudai Egyetem Állásbörze Jöjjön el, legyen kiállító! Kerüljön közvetlen kapcsolatba tehetséges, frissen diplomázó vagy végzős hallgatókkal, akik készen állnak a szakmai pályafutásuk elindítására. Akik naprakészen ismerik a legújabb technológiákat, elméleteket és iparági trendeket.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.14Műegyetemi Állásbörze A Műegyetemi Állásbörze Budapest legnagyobb és legrangosabb álláskereső rendezvénye. 1995 óta képez hidat a munkaadók és potenciális munkavállalóik között. Rendezvényről rendezvényre több újítással, színesebb programokkal, felméréssel és számos csatornával is találkozhatnak az érdeklődők.
Részletek
Jegyek
- 2025.10.21Pannon Állásbörze 2025. A Pannon Állásbörze – ahol a jövő szakemberei és a legjobb munkaadók találkoznak
Részletek
Jegyek
Köllner Zsófia, a Linguina alapítója és a Business Fest HR Hacks színpadi előadója arról beszél, hogyan lehet a céges nyelvtanulást... Teljes cikk
A bér- és humánügyviteli szolgáltatások terén piacvezető szerepet betöltő NEXON 2025. június 1-től telefonos ügyfélszolgálati rendszerét... Teljes cikk
Az „Egy nap a site-on” programmal formálja munkavállalói szemléletét a B+N. Teljes cikk
- 5-ből 3 munkáltató szerint a soft skill-ek fontosabbak, mint valaha 1 hete
- Az álláskeresők szerint képzési hiány van, nem pedig készséghiány 3 hete
- Felmérés: kevés cég tartja hatékonynak a készségek értékelését 3 hete
- Felmérés: Egyre kevesebb munkahelyen elvárás a diploma 3 hete
- Költséges kivárás: mit veszít a HR, ha nem lép nyáron? 3 hete
- Hogyan fordítsuk az NEM-et IGEN-re a tárgyaláson? 3 hete
- Psychological safety: a recipe for success in the best workplaces 4 hete
- Hogyan vonzzuk be a megfelelő jelölteket a digitális térben? 1 hónapja
- Új ügyvezető igazgató az Eve Power Hungary Kft.-nél 1 hónapja
- Ez a munka nem automatizálható? Na jó, akkor vegyünk fel egy embert! 1 hónapja
- Ennyit számít a jelöltélmény a cég leendő dolgozóinak 1 hónapja