Babaváró hitel
Gyermekvállaláskor igényelhető szabad felhasználású személyi hitel.
- 2026.02.11HR 2026 – kevesebb mozgástér, nagyobb elvárások? - Mit léphet a HR, ha mégis üzleti hatást akar elérni? Egy intenzív, interaktív délelőtt HR- és vállalati vezetőknek, ahol nagymintás regionális kutatások eredményeit mutatjuk meg: hol tart a magyar HR, és milyen 3–5 prioritással lehet 2026-ban is mérhető üzleti hatást elérni. Kerekasztal és kiscsoportos munka várja a HR-vezetőket a HR öt kritikus területén, felkészülve 2026 legtöbbet hozó HR-fejlesztéseire.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
Dr. Farkas András nyugdíjszakértő a Nők40 igénylése kapcsán készített elemzést. Teljes cikk
Erősödtek a hazai dolgozók körében a nyugdíjban töltött évekkel kapcsolatos aggodalmak, és minél fiatalabb valaki, annál kevésbé bízik abban,... Teljes cikk
Februárban közel 600 ezer forint érkezhet egy átlagos nyugdíjas számlájára a 13. és a részben bevezetett 14. havi nyugdíjnak köszönhetően. A... Teljes cikk
- 3% alatt? Új lehetőség az Otthon Start hiteleknél 2 hónapja
- Dőlnek a hitelkérelmek: rekordot döntött a fix 3%-os kkv hitel 3 hónapja
- Rekord az első héten: tarol a fix 3 százalékos vállalkozói hitel 4 hónapja
- Testvérek is összefoghatnak: új szabályok a 3%-os hitelnél 4 hónapja
- Már elérhető a fix 3 százalékos hitelprogram a kis- és közepes vállalkozások számára 4 hónapja
- Jelentősen bővült a Széchenyi Mikrohitel MAX+ 4 hónapja
- Otthon Start hitel: mennyi jövedelem elég a bankoknál? 5 hónapja
- Otthon Start: vállalkozók és vezetők tarolják le az állami hitelt? 5 hónapja
- DK: Tovább küzdünk a babaváró hitelbe belerokkant családokért 6 hónapja
- Indul a Minősített Vállalati Hitel 6 hónapja
- Átlagbérrel is lakáshoz lehet jutni – legalábbis a kormány szerint 6 hónapja

Filmek a munka valóságáról: sztrájktól a szellemírásig