Még egy hétig lehet jelentkezni a Design Terminal őszi Mentorprogramjába
A Design Terminal őszi szemeszterén a csapatok fejlesztik vállalkozásukat és azt is elsajátítják, hogyan tudnak együttműködni vállalati partnerekkel.
A három hónap alatt a csapatok fejlesztik vállalkozásukat és azt is elsajátítják, hogyan tudnak együttműködni vállalati partnerekkel. A Design Terminal a termék-, és üzletfejlesztés, a kommunikáció, az értékesítés és a pénzügyi tervezés területén erősíti a csapatokat, de szervezeti és jogi hátterükre vonatkozóan is kapnak tanácsokat a startupok. Mindezek hozzájárulnak, hogy a csapatok projektjei a program végére olyan fejlesztési szakaszba érkezzenek, amelyben készek lehetnek befektetők bevonására.
A program erőssége a startupokat segítő, hazai és nemzetközi szakemberekből álló mentorcsapat. A mentorálás során igazi közösség alakul ki, számos workshoppal, négyszemközti mentorálással, közösségépítő programokkal. Emellett a csapatoknak közösségi iroda biztosított, ösztöndíjat kaphatnak, megismerkedhetnek hazai és külföldi befektetőkkel, illetve nagyvállalatokkal. Az előző szemeszterhez hasonlóan, a programba beválogatott női vállalkozók, kismamák és kisgyermekes anyukák, akik egyben startup alapítók, plusz ösztöndíjban részesülnek.
- 2026.01.09Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben. A konferencia ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A program és a regisztráció a jegyek menüpont alatt.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.28Vezetés- és szervezetfejlesztés szakmai konferencia Bokor Attila Aranykalitkában című kutatásának harmadik fejezetéhez érkeztünk, amely ötven vezetői életúton keresztül három évtized szervezeti és vezetői tapasztalatát mutatja be. Az OD Partner is mérföldkőhöz érkezett: 30 évesek lettünk. Kinyitjuk szakmai műhelyünket és megosztjuk, hogyan gondolkodunk vezetésről, szervezetről, és aktuálisan milyen témákban mélyedünk el.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!
Részletek
Jegyek
- 2026.01.31Vállalati szimuláció Valós piaci helyzetben egy-egy döntés meghozatalakor helyt kell állnia mind vezetői, mind kontrolleri képességeinknek. Mennyivel egyszerűbb lenne, hogyha mi is úgy gyakorolhatnánk, mint egy pilóta, aki éles felszállás előtt, a szimulátorban tanulja meg a vezetést, míg kellő rutinra tesz szert. Ez megvalósítható ma már az üzleti életben is.
Részletek
Jegyek
A jelölés határideje november 30. Teljes cikk
A Fiatal Vállalkozók Országos Szövetsége idén is elindította az “Év fiatal vállalkozója” díj pályázatát, amelynek célja, hogy elismerje... Teljes cikk
Eredetileg kétmilliárd forintos kerettel írták ki a Munkakörülmények fejlesztése című pályázati felhívás első ütemét a kis- és közepes... Teljes cikk
- Szabados Richárd: az adócsökkentéssel a vállalkozásoknál maradó forrást beruházásokra, fejlesztésekre fordítják a cégek 1 hónapja
- VOSZ MultiMentor: program, amely összeköti a magyar cégeket a multinacionális vállalatokkal 2 hónapja
- Átadták a Mentor Oscar-díjakat 3 hónapja
- Hogyan érdemes elindulniuk a fiataloknak a vállalkozói úton? 4 hónapja
- Névjegykártya méret és design - ezekre figyelj a készítéskor! 4 hónapja
- Az ezer lakosra jutó vállalkozás a vármegyékben - grafikon 4 hónapja
- Szeptember végéig lehet jelentkezni a Libri Talent pályázatra 4 hónapja
- A dolgozók kezébe került a cég – történelmi pillanat, ami trenddé válhat? 5 hónapja
- Miért nem mernek vállalkozni a magyarok? 6 hónapja
- Megnyílt a 155 milliárd forintos keretösszegű vállalkozói program 7 hónapja
- A megváltozott munkaképességűek elhelyezkedésének elősegítése indul mentorálási program 8 hónapja
A tudás törvényei: a megértés kulcsa