Megmozdul a benned lévő vezető
Egyre többször hangsúlyozzák szakemberek a vezetői önismeret fontosságát. Egy vezető csak akkor tud jól működni, ha jól ismeri saját magát, és ezen keresztül azt is, hogy milyen hatást gyakorol a környezetére. A 2022. október 5-én megrendezésre kerülő Tréning Kerekasztal Konferencián lehetőség lesz izgalmas, tánctréningekből merítő workshop során felébreszteni a bennük lévő vezetőt a résztvevőknek. Erről kérdeztük Illyés Kingát, az ICG Integrated Consulting Group partnerét.
Hogy érti azt, hogy „megmozdul” a vezető?
Ezt szó szerint kell érteni: a programon felállunk a székből és kortárs tánctréningekből merítő vezet-követ gyakorlatokon keresztül fejlesztjük a vezetői önismeretet és tudatosságot. A fizikai megnyilvánulás és élmény gyakran választ ad a személyes vezetői kérdésekre, új felismerésekre juthatunk általa.
Miért ajánlja ezt a módszert vezetőfejlesztés iránt érdeklődőknek?
A vezetők egy idő után eljutnak arra a szintre, amikor a tudásbázis növelése, az eszköztár bővítése már nem segíti őket a tovább fejlődésben. A mozgás az önismeret egyik tiszta forrása: láthatóvá teszi a tudatos és nem tudatos vezetői viselkedést, a páros gyakorlatokból pedig nagyon gyors és konkrét visszajelzés érkezik. Ez lehetőség a reflexióra, ami a fejlődés kiindulópontja.
A konferencia, több évtizedes hagyományt követve, az aktuális szervezeti és HR kihívásokra ad válaszokat és bemutatja a magyar piac vezető tréningcégeinek legújabb fejlesztéseit és tapasztalatait. Válaszok a folyamatos változásra, stresszre, fluktuációra és a hibrid működésre.
Izgalmas előadások és tartalmas workshopok egész nap. 500+ év szervezetfejlesztési tapasztalat egy helyen. Nyeremények 1 millió Ft értékben. A program üzleti vezetőknek, cégvezetőknek, HR vezetőknek, HR Business Partnereknek és vállalati képzési és fejlesztési szakembereknek szól.
Jelentkezzen most! További részleteket itt talál.
Mi a helyzet azokkal, akik nem tudnak vagy nem szeretnek táncolni? Nekik is ajánlaná a programot?
Az élményszerűséget fontosnak tartom a munkámban, a visszajelzések mindig megerősítik, hogy ez adja a legtöbbet a résztvevőknek. Ez együtt jár a komfortzóna elhagyásával is, aminek a biztonságos körülményeit biztosítjuk. Tehát nem kell jó táncosnak lenni, de kísérletező kedvre és egy kis bátorságra szükség lesz.
Jelentkezés és a program további részletei: https://www.hrportal.hu/trening-kerekasztal-2022/