kapubanner for mobile
Megjelent: 10 hónapja

Művezető

A művezető olyan szakember, aki az építési projektek megvalósításának irányításáért és ellenőrzéséért felelős.

A művezető pontos feladatköre és felelősségek az adott projekt és a vállalat szervezetének jellemzőitől függően változhatnak. Ilyen állásokat könnyedén találnak az Állásportál.hu-n.

A művezető feladatai közé tartozik:

  • A kivitelezési terv alapján a munkafolyamatok megszervezése, koordinálása és felügyelete
  • A munkavállalók, alvállalkozók, beszállítók és más érintettek irányítása és motiválása
  • A munkabiztonság, a minőség és a hatékonyság biztosítása és ellenőrzése
  • A munkaterület és a munkaeszközök rendben tartása és karbantartása
  • A munkavégzés dokumentálása, az építési napló vezetése
  • A problémák, hibák és kockázatok észlelése, jelentése és kezelése
  • A megrendelővel, a tervezővel, a műszaki ellenőrrel és más hatóságokkal való kapcsolattartás és együttműködés

A művezetővel szemben az alábbi elvárások vannak:

  • Legalább középfokú építőipari végzettség, lehetőleg építészmérnöki vagy építőmesteri területen
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat, lehetőleg nagyobb volumenű projektekben
  • Építészeti, statikai, gépészeti és villamos ismeretek, valamint műszaki rajz olvasásának képessége
  • Számítógépes ismeretek, pl. MS Office, AutoCAD, E-Napló stb.
  • Jogszabályi ismeretek az építési tevékenységgel kapcsolatban
  • Pontosság, precizitás, felelősségtudat és problémamegoldó képesség
  • Csapatmunka, kommunikáció, vezetői készség
  • Műszakos munkarend vállalása
  • 2024.09.05Business Beach Conference Az Ingatlan Regatta már 8 éve köti össze az ingatlanpiac legfontosabb szereplőit egy különleges sporteseménnyel. Az idei évtől kezdve, Litkey Farkassal közös szervezésben “új” eseményként csatlakozik hozzánk a Bankár Kupa.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2024.09.26Best Practice Fórum - Roto A Fórum Célja: A Digitalizációs és Lean szemléletű folyamatfejlesztések sikeres vállalati megoldásainak, jó gyakorlatainak megosztása a fórum résztvevői között. info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2024.10.02Tréning Kerekasztal Konferencia 2024. A 2024-es, őszi Tréning Kerekasztal Konferenciánk célja, hogy a résztvevők sokféle megközelítést kapjanak arról, a technológia hogyan épülhet be a tréningek világába.info button Részletek ticket button Jegyek
  • 2024.10.02JOBVERSE Állásbörze Állásbörze nem csupán egy esemény, hanem egy lehetőség, ahol céged kiemelkedhet a tömegből és személyesen találkozhatsz a legígéretesebb jelentkezőkkel. info button Részletek ticket button Jegyek

Kapcsolódó tartalmaink 1 2 3 Bezár