Z-generációs álommeló - most bárkiből lehet utazási influencer
Tavalyhoz hasonlóan vajon most is lesz magyar kiválasztott, aki párjával együtt 4 héten át belekóstolhat abba, hogy milyen az utazási influencerek élete? A lehetőség adott, a Kiwi.com június 19-ig várja a jelentkezéseket a World Travel Hacker kampányra - derül ki a portálunkhoz eljuttatott sajtóközleményből.
A Morning Consult 2023-as jelentése alapján 10-ből közel 6 Z generációs örömmel lenne influencer, ha lehetősége lenne rá. A cseh utazási technológiai vállalat, a Kiwi.com arra buzdítja az utazni vágyókat, hogy 2024. június 19-ig posztoljanak arról, hogy miért lennének alkalmasak World Travel Hackernek, majd mutassák be, hogy ha tehetnék, kivel utaznának. A különleges nyári munka iránt érdeklődőknek a legtutibb utazós spórolási tippjeiket is be kell mutatniuk.
10 000 euróból vajon hány országot lehet felfedezni?
Tavalyi felhívásukra – amikor 6 párt kerestek, de végül a színvonalas pályázatok magas száma miatt 7 párt választottak ki – a világ 73 országából 1200 pályázat érkezett, ebből 91 Magyarországról. Már akkor is pályáztak Európán kívülről, pedig tavaly csak a kontinensen élők előtt nyitották meg a lehetőséget. Most viszont már jóval több, 12 pár utazhat el 10 000 eurót, de pályázókat Európa mellett most már az Amerikai Egyesült Államokból is várják.
Tavalyhoz hasonlóan a megspórolt összeget idén is megtarthatják a párok. Ám ha a tendencia folytatódik, akkor mindenki további utazásokra fordítja a megmaradt összeget. A tavalyi nyertes párosok magyar tagja Orsi és férje így például Dél-Amerikát fedezték fel.
Idén mindenki nyer
Az idei kampányban nemcsak több pár vehet részt, de az is nyer, aki nem kerül be a 12 kiválasztott közé, hiszen a folyamat első lépése regisztráció a Flight Crew (repülő személyzet) tagjai közé, és még ha nem is lesz valaki World Travel Hacker, akkor is elismerést kap klassz utazási tartalomért cserébe. Pár poszttal akár 100 euró értékű utalványt is kaphat egy-egy Flight Crew tag. A World Travel Hacker kampány részletes leírását a kiwi.com/worldtravelhackers oldalon lehet elérni.
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
Figyelemre méltó toborzással keres új tanítót Babót. A falu polgármestere, Nyikos Gábor szerint a bértábla felett 10% pótlék, fizetett... Teljes cikk
Több mint négyezer eurós (1,5 millió forint) béremelést kap idén VI. Fülöp spanyol király, összhangban a köztisztviselők és közalkalmazottak... Teljes cikk
Letartóztatta a Nyíregyházi Járásbíróság a Bászna Gabona Zrt. csaknem tízmilliárd forintos sikkasztással gyanúsított vezérigazgatóját. Teljes cikk
- Nem csak a Z generáció problémája - Az egész ellátórendszerre hatással lehet, hogy a fiatalok nehezen jutnak lakáshoz 4 hete
- Elképesztő álommunkák, amikről valószínűleg sosem hallottál 1 hónapja
- A Z generáció új munkaritmusa: mi az a microshifting, és miért terjed? 2 hónapja
- HR Tehetségek 2025: ezt tanulhatjuk tőlük 2 hónapja
- Generációs feszültségekről számolnak be a fiatal dolgozók - Sokan már az első évben felmondanának 2 hónapja
- Mi kellene ahhoz, hogy az oktatási rendszer végre alkalmazkodjon a Z és Alfa generációhoz? 3 hónapja
- Az e-mail és az ingázás halála? - Erre számít alfa generáció a munka világában 3 hónapja
- Világszintű pályakezdőválság: miért a Z generáció lép be a legnehezebb a munkaerőpiacra? 3 hónapja
- Hogyan hangoljuk össze az X, Y, Z és alfa generáció elvárásait a munkahelyen? 4 hónapja
- Szélhámos távmunkások - így próbálnak bejutni a hackerek a cégekhez 4 hónapja
- Nincs szorgalmas vagy lusta generáció - a Z a közös élményt keresi és nem akar belehalni a munkába 4 hónapja
Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben