A Duna TV-től igazolt le kreatív szakembert a TV2
Április 1-jétől Rendes Zoltán lesz a TV2 kreatív vezetője, aki a marketing- és kommunikációs igazgató, Nagy Andrea irányítása alatt felel a csatorna on- és off air kreatív megjelenéseinek összehangolásáért.
- 2026.01.09Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben Foglalkoztatás és jóllét: az értékes munkaerő megszerzése és megtartása a folyamatosan változó munkaerőpiaci környezetben. A konferencia ingyenes, de regisztrációhoz kötött. A program és a regisztráció a jegyek menüpont alatt.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.28Vezetés- és szervezetfejlesztés szakmai konferencia Bokor Attila Aranykalitkában című kutatásának harmadik fejezetéhez érkeztünk, amely ötven vezetői életúton keresztül három évtized szervezeti és vezetői tapasztalatát mutatja be. Az OD Partner is mérföldkőhöz érkezett: 30 évesek lettünk. Kinyitjuk szakmai műhelyünket és megosztjuk, hogyan gondolkodunk vezetésről, szervezetről, és aktuálisan milyen témákban mélyedünk el.
Részletek
Jegyek
- 2026.01.29Bértranszparencia irányelv és diszkrimináció-tilalom Szakmai képzés a bértranszparenciáról és a diszkriminációról HR szakembereknek és vezetőknek. Készüljön fel munkajogászainkkal az EU új bérátláthatósági szabályaira!
Részletek
Jegyek
- 2026.01.31Vállalati szimuláció Valós piaci helyzetben egy-egy döntés meghozatalakor helyt kell állnia mind vezetői, mind kontrolleri képességeinknek. Mennyivel egyszerűbb lenne, hogyha mi is úgy gyakorolhatnánk, mint egy pilóta, aki éles felszállás előtt, a szimulátorban tanulja meg a vezetést, míg kellő rutinra tesz szert. Ez megvalósítható ma már az üzleti életben is.
Részletek
Jegyek
Oltvai Mártont nevezték ki október elsejével a Schneider Electric Dunavecsén található Duna Smart Power Systems (DSPS) okosgyára igazgatójának. A... Teljes cikk
Madacsay Réka 2025. novemberétől csatlakozott a Danubius Hotels Zrt. vezetőségéhez HR stratégiai és szolgáltatási igazgatóként. Új pozíciójában... Teljes cikk
Siliga Tünde vette át 2025. október elsejével a Schneider Electric Budapesten található ellátási láncokért felelős központja, a GSC Budapest HUB... Teljes cikk
- Feleslegesnek érezzük majd magunkat a feltétel nélküli alapjövedelemtől? 2 hónapja
- Embertelen leépítés a magánkórházban: a dolgozók tíz százalékát elküldték 3 hónapja
- Nem mindennapi állás: a Fordnál most a fantáziáért fizetnek 4 hónapja
- Keresik az Év leggondoskodóbb vállalatát 5 hónapja
- Fizikai toborzás okosan: itt vannak a legjobb gyakorlatok 5 hónapja
- A 20 legbefolyásosabb magyar HR vezető 2025-ben: Varga Zoltán, Magyar Suzuki Zrt. 5 hónapja
- A 20 legbefolyásosabb magyar HR vezető 2025-ben: Bán Zoltán, MOL Magyarország 6 hónapja
- Természetközeli, meghitt búcsúztatás 7 hónapja
- Közel két évtized után távozik az Eisberg ügyvezetője 7 hónapja
- Vezetőváltás az N7 Holding élén 8 hónapja
- Kulcsemberek: kik is ők és hogyan tarthatóak meg? 9 hónapja
Egy CEO naplója - a világ egyik legnépszerűbb podcastja