A Habitat Ingatlanfejlesztő új ügyvezetőt kapott
A Habitat spanyol ingatlanfejlesztő csoport új magyar ügyvezetőt nevezett ki, Kala Bernadett személyében.
Kezdetben a PronTos Lebonyolító Kft-nél dolgozott jogi asszisztensi munkakörben, majd a II. Kerületi Önkormányzat polgármesteri hivatalában helyezkedett el irodavezető-helyettesként a vagyonhasznosítási és ingatlan-nyilvántartási részlegen. Ez utóbbi munkahelyén egy év után irodavezetőnek nevezték ki, ahonnan jelenlegi előléptetésével választották meg a Habitat ügyvezetőjének - értesült a Világgazdaság.
- 2026.02.19Tudásmegosztó közösségek szerepe a digitális korban A konferencián a tudásmegosztó tanulóközösségek kialakításának és működtetésének gyakorlati kérdéseivel foglalkozunk. Az üzleti szférában és a felnőttoktatás területén alkalmazott gyakorlati tapasztalatokon keresztül, valamint a kapcsolódó kutatási eredmények tükrében vizsgáljuk, hogy a szervezetekben, szervezetek közötti és szervezeteken átívelő szakmai közösségekben a tudásmegosztás hogyan működik, milyen átalakuláson esik át a digitális transzformáció hatására.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
Március 1-től Fumito Szakai a Magyar Suzuki Zrt. vezérigazgatója - közölte a társaság szerdán az MTI-vel. Teljes cikk
A Trans-Sped megerősíti felsővezetői struktúráját. A jelenlegi önálló ügyvezető, Fülöp Szabolcs mellé társ-ügyvezetőként Bátki Sándort... Teljes cikk
Berkó Gábor a Procter & Gamble-től érkezett a vállalathoz. Teljes cikk
- Sallai R. Benedek kilépett az LMP-ből 7 éve
- Ellenzék: a Magyar Posta ne alkalmazza a munka törvénykönyve módosítását 7 éve
- Az MTVA közleménye szerint azért dobták ki az ellenzéki képviselőket, mert munkatársaik féltek 7 éve
- Megválasztották miniszterelnöknek Orbán Viktort 8 éve
- Az LMP öt lépésben számolná fel a bérválságot 8 éve
- LMP: a svéd oktatási rendszer jó példa lehet Magyarország számára 8 éve
- Az LMP megszüntetné a bérkülönbségeket 8 éve
- Az LMP segítené az anyák munkába állását, megszüntetné a bérkülönbséget 8 éve
- LMP: tisztességes bérekre és munkafeltételekre van szükség 8 éve
- Az LMP 300 milliárd forintot szán a közszféra bérrendezésére 8 éve
- Háromszorosára emelné a bölcsődei dolgozók bérét az LMP 8 éve

Filmek a munka valóságáról: sztrájktól a szellemírásig