A KSH visszavonta a reggel közölt munkanélküliségi adatokat
Visszavonta a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) a reggel közölt a "Foglalkoztatottság és munkanélküliség, 2010. december-2011. február" című gyorstájékoztatót - tette közzé a statisztikai hivatal kedden délután a honlapján.
- 2026.05.20Pannon HR Konferencia Debrecen Célunk, hogy lehetőséget biztosítsunk a HR-es közösségnek, hogy megvitassák az aktuális kihívásokat, trendeket, valamint hogy szakmai újdonságokkal ismerkedhessenek meg.
Részletek
Jegyek
- 2026.05.31Az Év Felnőttképzője 2026. - Páyázzon! A HR Portal által alapított díj célja, hogy láthatóvá tegye azokat a felnőttképző intézményeket, amelyek mérhető eredményekkel és valódi munkaerőpiaci hatással dolgoznak.
Részletek
Jegyek
- 2026.09.23Mi tesz egy tréninget valóban hatékonnyá 2026-ban? Élménnyel eredmény! Országos kutatás és gyakorlati iránymutatás HR és L&D szakembereknek a Tréning Kerekasztal konferencián.
Részletek
Jegyek
Egy korábbi rendőrségi dolgozó súlyos fegyelmi eljárás alá került, miután kiderült, hogy furfangos módszerrel szimulálta a folyamatos online... Teljes cikk
Magyar Péter felszólította a leköszönő Orbán-kormányt, hogy szerdai ülésén döntsön arról: a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) a jövőben akár... Teljes cikk
Az egyéni vállalkozóknak készített szja-bevallási tervezetekbe a NAV automatikusan betölti a rendelkezésére álló online számla- és... Teljes cikk
- Trendfordulás a munkaerőpiacon: már nem csak a nagyok eszköze a kölcsönzés 15 órája
- Több cég is lépett a Tisza által beígért vendégmunkásstop előtt 1 napja
- A teljes munkaidő felé fordulnak a cégek a növekvő költségek miatt 2 napja
- Előbb költségcsökkentés, csak utána felvétel: ezt üzenik a friss számok 2 napja
- Amerikában minden ötödik friss diplomás túlképzettnek érzi magát 3 napja
- Lassú javulást várnak a munkaerőpiactól az elemzők 3 napja
- Emelt támogatási összeggel folytatódnak a munkaerőpiaci programok Borsodban 3 napja
- Önéletrajz botoxolása és "naptár-Tetris": új szavakat tanulunk 4 napja
- KSH: egy év alatt 65 ezerrel csökkent a foglalkoztatottak átlagos létszáma 5 napja
- A friss diplomások átmeneti munkákat vállalnak, de már mennének is tovább 6 napja
- Felmérés: a cégek számára versenyelőnyt jelenthetnek a hosszútávú munkavállalói ösztönzőprogramok 6 napja

Amikor a HR ég ki: miért hagyják el a szakemberek a pályát?