Ezer állásajánlat Újbudán - csak egy önéletrajz szükséges
Több mint ezer álláshely és hatvan munkáltató várja az álláskeresőket csütörtökön a III. Újbudai Állásbörzén. Életrajz nélkül nem érdemes elindulni.
A munkaadók mellett több, az elhelyezkedést segítő szolgáltatás, például diplomás állásközvetítés, munkavállalási, és álláskeresési tanácsadás is várják az érdeklődőket.
A szervezők azt kérik az érdeklődőktől, hogy hozzanak magukkal életrajzot.
A rendezvény helye: Újbuda Polgármesteri Hivatala, XI. kerület, Bocskai út 39-41 A rendezvény ideje: 2008. november 6, csütörtök, 10-15 óra.
- 2026.03.18Six Sigma Green Belt képzés A KÉPZÉS CÉLJA: A tréning résztvevői megismerik a TQM-ben, mint menedzsmentrendszerben rejlő lehetőségeket. A tréning résztvevői gyakorlati jártasságra tesznek szert a 6 Sigma módszertan alkalmazásában, és képesek lesznek önállóan 6 Sigma projekteket vezetni a vállalatuknál.
Részletek
Jegyek
- 2026.03.26recruiTECH x HRTECH konferencia A recruiTECH x HRTECH konferencia HR vezetőknek, toborzóknak, toborzási vezetőknek, employer branding és L&D szakembereknek szól, akik a munkaerőpiaci kihívásokra már technológia-alapú, jövőálló megoldásokat keresnek, és hatékonyabb HR működésben gondolkodnak.
Részletek
Jegyek
Debrecen déli ipari övezetében, egy Jedlik Ányos utcai gyárhoz riasztották a tűzoltókat szerda este Debrecenben - tájékoztatta a hajdú-bihari... Teljes cikk
Míg 2018-ban 740 ezren igényelték az szja-bevallás tervezetének postai kiküldést, addig 2025-ben már csak 75 ezren éltek ezzel a lehetőséggel. Egyre... Teljes cikk
Több mint 200 dolgozó elbocsátásáról szóló hírek miatt szólította fel nyilvánosan az OTP Bank elnökét, Csányi Sándort a leépítések... Teljes cikk
- Az AI sírva fakad? Szkennelő munkatársat keres Újbuda jegyzője 5 hónapja
- Karrierstart a fővárosban: több száz álláshely nyílik a Budapest Állásbörzén 6 hónapja
- Így készülj fel egy állásbörzére, ha ki akarsz tűnni 7 hónapja
- Több ezren keresik új munkahelyüket Buda szívében 11 hónapja
- Az átlagbér négyszer több, a cég neve kevésbé számít - meghökkentő tények az álláspiac elmúlt 18 évéből 11 hónapja
- 1000-nél is több nyitott pozíció, azonnali jelentkezés - állásbörzén jártunk 13 hónapja
- Jobbra vagy balra húznád ezt az állást? - indul a Job Tinder 1 éve
- Tomán Szabina karrierről, motivációról, az elutasítás kezeléséről 1 éve
- Milliós fizetési ajánlattal is találkoztunk ezen a most futó állásbörzén: fotógaléria 1 éve
- Bemutatkoznak Kőbánya meghatározó munkáltatói 1 éve
- Konkrét elképzeléssel érkeznek, akár állásajánlattal távozhatnak az álláskeresők 1 éve
Egy életmentő szakma egy napja: Vészhelyzet Pittsburghben